Najnowsze - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
imieniny: Lea, Kasjan
Dzisiaj jest: 22 marzec 2018 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Najnowsze

Giełda pracy z dnia 20.03.2018r.

 

1. Szkoła w Tłokinii Wlk., tel. 62 761 43 12

zatrudni:

 

Konserwatora

Wymagania: Wykształcenie podstawowe lub zawodowe, umiejętność drobnych napraw tzw. złota rączka. Umowa o prace na zastępstwo do 30.06.2018r.

 

2. Zakład w Dębniałkach Kaliskich,  tel. 62 760 36 10, 62 503 31 05

zatrudni:

 

Pracowników produkcyjnych

Wymagania: Chęci do pracy.

 

3. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu, ul. Obywatelska 4

zatrudni:

 

Pracownika socjalnego

Wymagania: Dyplom ukończenia kolegium pracowników socjalnych, ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna, ukończone do dnia 31 grudnia 2013r. studia wyższe o specjalności praca socjalna na jednym z kierunków: politologia, polityka społeczna, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, nauki rodzinne, ukończone do dna 01 maja 2004r. studia wyższe na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia i nauki społeczne lub socjologia bez względu na rodzaj specjalności, znajomość przepisów m.in. Ustawy o pomocy społecznej, Ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych i posiadanie nieposzlakowanej opinii. CV wraz z kserokopią dyplomu ukończenia studiów lub kolegium uprawniającego do wykonywania zawodu pracownika socjalnego należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kalisz, ul. Obywatelska 4, do dnia 31.03.2018 Ogłoszenie dostępne na: http://mops.kalisz.ibip.pl/public/?id=214090.

 

Psychologa

Wymagania: Wymagania niezbędne: posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na stanowisku psychologa, niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych i posiadanie nieposzlakowanej opinii. Ogłoszenie dostępne na: http://mops.kalisz.ibip.pl/public/?id=214089. List motywacyjny, Życiorys - CV, kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje, kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy i doświadczenie zawodowe, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2016r. poz 922, z późn. zm. ). Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu, ul. Obywatelska 4, do dnia 23.03.2018r.

 

4. Fundacja w Kaliszu, tel. 783 995 659

zatrudni:

 

Księgową

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z księgowością, obsługa komputera i programu Płatnik.

 

5. Firma w Kaliszu, tel. 500 203 106, e-mail: nestor2.kalisz@wp.pl

zatrudni:

Monterów instalacji sanitarnych

Wymagania: Praktyka na stanowisku, mile widziane uprawnienia na zagęszczarki, pilarki. Montaż instalacji sanitarnych. Praca w delegacji (Polska), wyjazdy 1 dniowe.

 

6. Firma w Kaliszu, tel. 607 373 317, email: mwydrzanska@wp.pl

zatrudni:

 

Terapeutę integracji sensorycznej

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe.

 

Fizjoterapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, Wskazane dodatkowe kursy lub szkolenia (mile widziane), mile widziane osoby z doświadczeniem.

 

7. Spółka w Kaliszu,  tel. 501 023 423

 zatrudni:

 

Kierowcę

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, C, przewóz rzeczy, orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy, książeczka sanepid. Rozwożenie towaru na terenie województw: wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego.

 

8. Salon w Opatówku,  tel. 698 261 902, e-mail: marta.staronska@interia.pl

zatrudni:

 

Fryzjera damsko-męskiego

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, praktyka w zawodzie, czeladnik fryzjer damsko-męski, aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna.

 

9. Poczta Polska w Kaliszu, tel. 502 016 498, e-mail: ann.budych@poczta-polska.pl

zatrudni:

 

Listonosza

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów, własny samochód prywatny. Obsługa miasta Kalisz i gminy Blizanów, Żelazków, Gołuchów.

 

10. Firma w Kaliszu, tel. 695 156 235

zatrudni:

 

Osoby sprzątające

Wymagania: Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna. Umowa zlecenie.

 

11. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 62 760 80 11, e-mail: kadry@wodociagi-kalisz.pl

zatrudni:

 

Automatyka

Wymagania: Wykształcenie min. średnie w kierunku automatyk, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, uprawnienia E 1KV, E gr. 2 pkt. 6,7,10 (pompy, sprężarki, dmuchawy oraz aparatura kontrolno-pomiarowa), komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dyspozycyjność, doświadczenie na stanowisku min. 3 lata.

 

Elektryka

Wymagania: Wykształcenie zawodowe elektryk, automatyk, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, uprawnienia E 15KV, E gr. 2 pkt. 6,7,10 (pompy, sprężarki, dmuchawy oraz aparatura kontrolno-pomiarowa), komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dyspozycyjność, doświadczenie na stanowisku min. 2 lata.

 

Konserwatora maszyn, urządzeń i obiektów

Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe - mechanik, ślusarz, elektryk, uprawnienia E 1KV, E gr. 2 pkt. 6,7,10 (pompy, sprężarki, dmuchawy oraz aparatura kontrolno-pomiarowa), prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dyspozycyjność, doświadczenie min. 1 rok.

12. Spółka w Kaliszu,

zatrudni:

 

Elektromechanika - serwisanta

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, umiejętności w zakresie napraw elektromechanicznych, mile widziane doświadczenie na stanowisku.

 

13. Firma kurierska w Kaliszu, Al. Wojska Polskiego 13

zatrudni:

 

Magazynierów - kierowców wózków widłowych

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na wózki widłowe, obsługa komputera, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 

14. Firma w Iwanowicach, tel. 509 282 537

zatrudni:

 

Sprzedawcę - magazyniera

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość obsługi komputera.

 

15. Izba w Kaliszu, tel. 691 714 002

zatrudni:

 

Opiekuna medycznego / środowiskowego / pielęgniarkę / położną

Wymagania: Wykształcenie o kierunku: pielęgniarstwo, opiekunka środowiskowa, opiekunka DPS, opiekunka medyczna, asystent osoby niepełnosprawnej, położona. Umowa zlecenie.

 

16. Firma z Opola,  tel. 606 499 327

zatrudni:

 

Pracowników ochrony

Wymagania: Umiejętność czytania faktur, spostrzegawczość. Praca w Kaliszu.

17. Firma w Koźminku,  tel. 62 763 84 09, e-mail: biuro8511@wp.pl

zatrudni:

 

Kierowców

Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. CE, znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego. Transport towarów po EU.

 

18. Biuro w Kaliszu, tel. 507 153 416

zatrudni:

 

Kadrową - księgową

Wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne, wymagane doświadczenie na stanowisku, mile widziana znajomość obsługi programu Insert, Płatnik.

 

19. Radio Centrum w Kaliszu, ul. Łazienna 6

zatrudni:

 

Kierownika Sekcji Technicznej Radia Centrum

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe w zakresie teleinformatycznym, preferowane wyższe, znajomość funkcjonowania systemów IT, podstawowe wiadomości z dziedziny instalacji i konfiguracji oprogramowania systemowego i profesjonalnych programów wykorzystywanych w obróbce dźwięku, podstawowe informacje z dziedziny techniki analogowej i cyfrowej w zakresie funkcjonowania i serwisowania sprzętu audio, dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją i sprawnym komunikowaniem się z serwisami technicznymi, dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa oraz dokładność, odpowiedzialność, terminowość, mile widziane ukończone specjalistyczne kursy z zakresu IT. Wymagane dokumenty: szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), list motywacyjny, kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg dotychczasowego zatrudnienia, podpisany kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie, inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności. Wymagane dokumenty należy składać w Sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, ul. Łazienna 6 od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00 w zaklejonych kopertach z dopiskiem: dotyczy naboru na stanowisko: Kierownik Sekcji Technicznej Radia Centrum w terminie. Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu z siedzibą w Kaliszu przy ul. Łaziennej 6, poczta 62-800 Kalisz, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy podstawa prawna (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 108 ze zm.) jest obowiązkowe w pozostałym dobrowolne. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 

20. Salon w Kaliszu, e-mail: patrycja.dmg@gmail.com

zatrudni:

 

Pomoc fryzjerską ¾ etatu

Wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność modelowania włosów, prostych upięć, mile widziane doświadczenie.

 

 

Giełda pracy z dnia 13.03.2018r.

 

1. Firma w Kaliszu, tel. 600 217 105, 600 155 305

zatrudni:

 

Osoby sprzątające

Wymagania: Wykształcenie podstawowe.

 

Osoby sprzątające

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

 

2. Firma w Kaliszu, tel. 602 218 885, e-mail: piaskowanie@poczta.onet.pl

zatrudni:

 

Pracowników fizycznych

Wymagania: Sprzątanie na budowie, pomoc na budowie.

 

3. Spółka w Nowych Skalmierzycach,  e-mail: praca@halfen.com

zatrudni:

 

Kreślarza CAD

Wymagania: Wyobraźnia przestrzenna, umiejętność czytania rysunku technicznego, komunikatywność, dobra znajomość programu Autocad lub Intellicad. Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

 

Referentów ds. przygotowania produkcji

Wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne), dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

 

4. Firma w Kaliszu, tel. 605036160, e-mail: biuro@iterbud.pl

zatrudni:

 

Robotników drogowych

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, chęci do pracy oraz chęć pogłębiania wiedzy z tego zakresu, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych, mile widziane doświadczenie w pracach drogowych, dokładność w realizacji powierzonych zadań.

 

Kierownika robót drogowych

Wymagania: Wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, Doświadczenie w pracach drogowych, doświadczenie przy podobnych pracach, znajomość organizacji i przebiegu procesu budowlanego, doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i podwykonawcami.

 

5. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 509 209 559

zatrudni:

 

Murarzy

Wymagania: Praktyka na stanowisku. Praca w delegacji na terenie Polski.

 

Robotników budowalnych

Wymagania: Praktyka na stanowisku. Praca w delegacji na terenie Polski.

 

Spawaczy elektrycznych

Wymagania: Uprawnienia spawacza elektrycznego, 5 lat praktyki na stanowisku, mile widziane uprawnienia gazowe. Praca w delegacji na terenie Polski.

 

6. Firma z Piły, tel. 794 393 906

zatrudni:

 

Inżyniera budownictwa

Wymagania: Wykształcenie wyższe, uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, uprawnienia budowlane do projektowania i do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Umowa zlecenie. Praca w Kaliszu.

 

7. Pizzeria w Opatówku, tel. 606 207 863, e-mail: mintek1980@wp.pl

 zatrudni:

 

Kierowcę

Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

 

Pizzermana / kucharza

Wymagania: Wykształcenie średnie, aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna, doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako kucharz, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

 

8. Firma w Pleszewie, tel. 62 742 78 80, e-mail: finanse@rystal.pl

zatrudni:

 

Asystenta spedytora

Wymagania: Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe lub osoba w trackie studiów, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

 

9. Firma w Kaliszu, tel. 605 966 929, e – mail.: biuro@asfi.pl

zatrudni:

 

Monterów instalacji sanitarnych

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane uprawnienia spawacza, prawo jady kat. B. Praca na terenie Kalisza oraz możliwość pracy w delegacji na obszarze Polski.

 

10. Sklep w Kaliszu, tel.: 62 757 59 37, 509 053 585

zatrudni:

 

Sprzedawcę

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej oraz praktyka w ww. zawodzie.

 

11. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, e-mail: kadry@pbdsakalisz.com.pl

zatrudni:

 

Elektromechanika

Wymagania: Sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywana pracę, umiejętność nawiązywania kontaktów.

 

12. Firma w Kaliszu, tel. 505 895 962

zatrudni:

 

Fryzjera

Wymagania:  Wykształcenie zawodowe kierunkowe. Istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy - 1/2 etatu.

 

Kosmetyczkę

Wymagania: Wykształcenie średnie kierunkowe, mile widziane osoby z wykształceniem wyższym -  kosmetologia.

13. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 607 850 286

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność szycia, pracodawca oferuje możliwość przyuczenia do danego rodzaju szycia (stebnówka). Szycie tapicerki wózków dziecięcych, praca w zespołach, szycie elementów wózka.

 

14. Firma Ar-Ja-Go w Kaliszu, ul. Przybrzeżna 17

zatrudni:

 

Kierowców

Wymagania: Prawo jazdy kat. C, Karta kierowcy, mile widziane doświadczenie w zawodzie. Kontakt osobisty w godzinach od 10:00 – 15:00.

 

 

Giełda pracy z dnia 06.03.2018r.

 

1. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 62 767 99 14

zatrudni:

 

Kierowcę - ładowacza

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jady kat. C, świadectwo kwalifikacji zawodowej, dobry stan zdrowia, umiejętność pracy w grupie, bezpośredni kontakt z klientem, dobra kondycja fizyczna. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie, dobre warunki socjalne, terminowe płatności wynagrodzeń.

 

2. Firma  w Pamięcinie, tel. 602 263 192

zatrudni:

 

Mechanika samochodowego

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagana praktyka na ww. stanowisku.

 

Elektromechanika pojazdów samochodowych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowych, wymagana praktyka na ww. stanowisku.

 

3.Firma w Kaliszu, tel. 660 567 123, 660 567 179

zatrudni:

 

Sprzątaczkę biurową ½ etatu

Wymagania: Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

 

4. Firma w Zagorzynie, tel.: 62 76-56-153, e - mail transport@wowix.pl

zatrudni:

 

Pracownik biurowy ds. administracyjno – rozliczeniowych

Wymagania: Wykształcenie min. średnie, dobra znajomość pakietu MS Office,

 prawo jazdy kat. B, systematyczność, zaangażowanie.

 

5. Szkoła w Ostrowie Wielkopolskim, 696 757 838, e - mail: poliglotaostrow@wp.pl

zatrudni:

 

Lektorów języka angielskiego

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, biegła znajomość języka angielskiego. Umowa zlecenie.

 

6. Firma w Kaliszu, tel. 507 082 507

zatrudni:

 

Ogrodnika terenów zieleni

Wymagania: Wykształcenie zawodowe o profilu ogrodniczym, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - może być absolwent.

 

7. Firma w Kaliszu, tel. 602 751 669

 zatrudni:

 

Spawacza

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne.  Uprawnienia spawacza met. MAG, wymagane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku..

 

Tokarza

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne w zawodzie tokarz, wymagane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku.

8.  Firma w Śliwnikach,  tel. 696047674, e-mail: nowinstal@vp.pl

 zatrudni:

 

Montera instalacji/ serwis

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w zawodzie.

9. MOPS w Kaliszu, ul. Obywatelska 4

zatrudni:

 

Psychologa

Wymagania: Wykształcenie wyższe –psycholog. List motywacyjny, życiorys – CV, kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje, kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy i doświadczenie zawodowe, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2016r. poz. 922, z późn. zm. ). Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu, ul. Obywatelska 4, do dnia 09.03.2018r.

 

10. Firma w Kaliszu, tel. 601 785 772, e-mail; plusproton@op.pl

zatrudni:

 

Technika sanitarnego

Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, brak nałogów. Pracodawca oferuje przyuczenie do zawodu, szkolenia.

 

11.Firma w Kaliszu, tel. 697 614 108

zatrudni:

 

Ogrodnika / prace porządkowe

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagana umiejętność obsługi maszyn ogrodniczych

 (kosiarki, pilarki itp.)

 

12. Firma w Kaliszu, tel. 728 315 314

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania:  Umiejętność szycia odzieży w całości (stebnówka), praktyka na stanowisku.

13.Firma w Opatówku, tel. 603 299 341

zatrudni:

 

Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane prawo jazdy kat. C + E, doświadczenie zawodowe min. 2 lata.

 

14. Przedsiębiorstwo w Kaliszu,  e-mail: justyna.chudzik@zmer.com.pl

zatrudni:

 

Ślusarzy

Wymagania: Wykształcenie zawodowe mechaniczne, mile widziane uprawnienia do obsługi środków transportu, praktyka w zawodzie (obsługa pras, wiertarek).

 

15. Firma w Błaszkach, tel. 515 280 810, e-mail: lubet@onet.pl          

zatrudni:

 

Operatora węzła betoniarskiego

Wymagania: Uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego, obsługa komputera, mile widziana obsługa ładowarki, mile widziane doświadczenie.

 

16. Firma w Kaliszu, tel. 605036160, e-mail:

zatrudni:

 

Robotników drogowych

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, chęci do pracy oraz chęć pogłębiania wiedzy z tego zakresu, brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych, mile widziane doświadczenie w pracach drogowych, dokładność w realizacji powierzonych zadań.

 

Kierownika robót drogowych

Wymagania: Wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, Doświadczenie w pracach drogowych, doświadczenie przy podobnych pracach, znajomość organizacji i przebiegu procesu budowlanego, doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i podwykonawcami.

 

 

Giełda pracy z dnia 27.02.2018r.

 

1. Spółka w Kaliszu, tel. 510 149 102

zatrudni:

 

Pracownika gospodarczego

Wymagania: Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnoprawności.

 

2.Firma w Kaliszu, tel. 537 722 870

zatrudni:

 

Spawaczy

Wymagania: Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe, znajomość zagadnień związanych ze spawaniem, uprawnienia spawacza MIG MAG.

 

3.Zakład w Opatówku, tel. 698 682 871

zatrudni:

 

Fryzjera

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie fryzjer, mile widziane doświadczenie zawodowe. Umowa zlecenie.

 

4. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wlkp.

zatrudni na:

 

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

Wymagania: Niezbędne: wykształcenie średnie. Pożądane: wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia), minimum 2 lata pracy w pionie świadczeń emerytalno- rentowych. Wymagania dodatkowe: umiejętność obsługi pakietu MS Office, znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, znajomość Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych, umiejętność współpracy z innymi, - gotowość do rozwijania własnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, komunikatywność, orientacja na klienta, rzetelność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej, umiejętność podejmowania decyzji. Miejsce składania dokumentów: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Oddział w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Wysocka 1B, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wydział Spraw Pracowniczych, pokój 004-005. Dodatkowe informacje: oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane, proces rekrutacji przewiduje przeprowadzenie testu sprawdzającego wiedzę, miejsce pracy: Inspektorat ZUS w Kaliszu, Ul. Konopnickiej 31, 62-800 Kalisz. CV, list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Prosimy na kopercie, w której znajduje się oferta pracy umieścić dopisek OFERTA PRACY. Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

 

5. MZDiK w Kaliszu, tel. 62 598 52 05

zatrudni:

 

Referenta ds. analiz ruchowo-ekonomicznych

Wymagania: Wykształcenie: minimum średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, wysoka kultura osobista, umiejętność organizacji pracy, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku referent, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia, staż pracy minimum 2 lata, mile widziany staż pracy w jednostce budżetowej. Niezbędna wiedza: posiadanie wiedzy o siatce połączeń komunikacyjnych oraz o przewoźnikach wykonujących regularne przewozy pasażerskie na terenie miasta Kalisz oraz sąsiadujących gmin, znajomość uchwał i zarządzeń Władz Miasta Kalisza dotyczących organizacji transportu publicznego, ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, o transporcie drogowym, prawo transportowe, znajomość wykorzystywanego do tworzenia ankiet, sprawozdań, analiz oraz raportów oprogramowania tj. pakiet biurowy w szczególności arkusz kalkulacyjny na poziomie zaawansowanym, dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office, LibreOffice, OpenOffice. Znajomość zasad gospodarki magazynowej. Predyspozycje osobowościowe: obowiązkowość, uczciwość, samodzielność w pracy, dokładność, systematyczność, komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i pracowitość. Życiorys (CV), list motywacyjny, oświadczenie kandydata o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, dokument potwierdzający wykształcenie, kserokopie świadectw pracy, oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie o stanie zdrowia. Do oferty można dołączyć również: kserokopie zaświadczeń o kursach lub szkoleniach, referencje z przebiegu pracy zawodowej. Wymagane dokumenty należy składać w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji w Kaliszu, ul. Złota 43 ( sekretariat pok. nr 201 ) w terminie do dnia 02.03.2018r. Oferty , które wpłyną do Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Kaliszu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. W przypadku ofert wysyłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego. Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Kaliszu (www.zdm.kalisz.pl) i na stronie internetowej Urzędu Miejskiego (bip.kalisz.pl ) oraz na tablicy informacyjnej w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji w Kaliszu , ul. Złota 43. Dokumenty: list motywacyjny , CV, powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz.2135 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 21.11.2008r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2016r. poz.902 z późn. zm.).UWAGA! ofertę należy złożyć w zaklejonej kopercie , z dopiskiem : Oferta na zastępstwo na stanowisko referenta ds. analiz ruchowo-ekonomicznych w wydziale Komunikacji Miejskiej w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji w Kaliszu.

 

6. Firma w Kaliszu, tel. 501 498 792

zatrudni:

 

Konserwatorów zieleni

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie.

 

7. Firma w Borku, tel. 62 761 33 11, 601-570-484

 zatrudni:

 

Ślusarzy

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętności ślusarskie, mile widziana praktyka w zawodzie.

 

8.  Firma w Ostrowie Wielkopolskim, tel. 885 785 391

 zatrudni:

 

Montera instalacji elektrycznych

Wymagania: Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV, doświadczenie w branży. Praca na terenie Wielkopolski.

 

Elektryka

Wymagania: Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV, doświadczenie w branży. Praca na terenie Wielkopolski.

 

Pomoc elektryka

Wymagania: Mile widziane uprawnienia SEP do 1KV, doświadczenie w branży. Praca na terenie Wielkopolski.

9. Market w Kamieniu, tel. 665 941 451

zatrudni:

 

Kasjerów - sprzedawców

Wymagania:. Wykształcenie podstawowe, książeczka zdrowia lub chęci do jej wyrobienia, aktualne. Możliwość zatrudnienia osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

 

10. Spółka w Kaliszu,  tel. 601 773 653

zatrudni:

 

Pomocników elektryka

Wymagania: Chęci do pracy, mile widziane osoby z doświadczeniem. Praca na terenie Kalisza oraz w delegacji (Polska).

 

Elektryków

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie : Elektryk, uprawnienia SEP do 1KV, mile widziana praktyka w zawodzie. Praca na terenie Kalisza oraz w delegacji (Polska).

 

11. Spółka w Kaliszu, e-mail: sekretariat@polifarb.kalisz.pl

zatrudni:

 

Technologa produkcji farb

Wymagania: Wykształcenie wyższe chemiczne, pokrewne, pożądane doświadczenie zawodowe, komunikatywna znajomość języka angielskiego.

 

12. Fundacja w Kaliszu, tel. 604 178 712, e-mail: kontakt@passioneboutique.pl

zatrudni:

 

Kosmetyczkę

Wymagania Wykształcenie kierunkowe lub kursy kosmetyczne.

 

Manikiurzystkę

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe lub szkolenia w ww. zakresie.

 

Masażystę / masażystkę

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe lub szkolenia w ww. zakresie.

 

Osobę sprzątającą

Wymagania: Wykształcenie średnie.

 

13. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Mechanika liniowego

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku: Mechanik, Elektromechanik, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

14. Cukiernia w Opatówku, tel. 62 76 18 847

zatrudni:

 

Cukierników

Wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe - cukiernik, mile widziani kandydaci którzy posiadają doświadczenie zawodowe na stanowisku ale mogą być również absolwenci szkoły kierunkowej którzy odbyli praktyki.

15. Firma w Kaliszu, tel. 501 394 111

zatrudni:

 

Diagnostę samochodowego ½ etatu

Wymagania: Wykształcenie średnie, uprawnienia diagnosty do badań technicznych pojazdów.

 

16. Firma w Kaliszu, tel. 697 115 332

zatrudni:

 

Szwaczkę

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie szwaczka. Mile widziana praktyka zawodowa.

 

17. Szkoła w Gołuchowie, tel. 604 47 24 31

zatrudni:

 

Nauczyciela wspomagającego

Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne - pedagogika specjalna lub studia podyplomowe oligofrenopedagogika, uprawnienia pedagogiczne.

 

 

Giełda pracy z dnia 20.02.2018r.

 

1.Spółdzielnia w Kaliszu, tel. 605 952 089  (w godz. 7-14)

zatrudni:

 

Kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, wymagane uprawnienia: Kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

 

Sprzątaczkę biurową

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

 

2. Spółka w Opatówku, e-mail: praca@colian.pl, tel. 515 148 982

zatrudni:

 

Pracowników magazynowych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane roczne doświadczenie zawodowe w branży magazynowane i logistycznej na stanowisku: pracownik magazynowy, uprawnienia na obsługę wózków widłowych.

 

3. Cegielnia w Cienii Pierwszej, tel. 609 110 180

 zatrudni:

 

Pracowników produkcji

Wymagania: Chęci do pracy. Istnieje możliwość zatrudnienia również w ramach umowy zlecenia.

 

4. Firma w Brudzewie, tel.663 891 225

zatrudni:

 

Murarza / pomoc murarza

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie.

 

5. Firma w Kaliszu, tel. 608 55 79 12

zatrudni:

 

Fryzjera / Fryzjerkę

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe lub osoby po kursie/praktykach szkolnych, mile widziana praktyka na stanowisku.

 

6.  Salon w Kaliszu,  tel. 602 760 612, e-mail: lukasz.komorowski@360circus.pl         

zatrudni:

 

Doradcę klienta w salonie Play

Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

 

7. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, ul. Wrocławska 30-38

zatrudni:

 

Kierowców autobusu

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat .D z kodem 95 (kwalifikacja wstępna lub okresowa), umiejętność panowania nad stresem, wysoka kultura osobista.

 

8. MZDiK w Kaliszu

 zatrudni:

 

Podinspektora ds. rozliczeń księgowych

Wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne, obsługa programów finansowo – księgowych, bardzo dobra znajomość obsługi komputera pakietu MS Office, Znajomość   przepisów   ustawy   o   rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego,   jednostek   budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych   oraz   państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej, a także przepisów dotyczących sprawozdawczości budżetowej, bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office ,stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku ds. rozliczeń księgowych, obywatelstwo polskie ,pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku ds. rozliczeń księgowych, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia. Znajomość programu finansowo-księgowego, umiejętność interpretowania przepisów prawnych oraz redagowania pism predyspozycje osobowościowe: obowiązkowość, uczciwość, samodzielność w pracy, dokładność ,systematyczność, komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i pracowitość. Wymagane dokumenty: życiorys (CV), list motywacyjny dokument potwierdzający wykształcenie, kserokopie świadectw pracy, oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie o stanie zdrowia. Do oferty można dołączyć również:

kserokopie zaświadczeń o kursach lub szkoleniach, referencje z przebiegu pracy zawodowej.

Wymagane dokumenty należy składać w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji  w Kaliszu, ul. Złota 43 ( sekretariat pok. nr 201 )w terminie do dnia 28.02.2018r. Oferty, które wpłyną do Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Kaliszu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. W przypadku ofert wysyłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego. Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Kaliszu (www.zdm.kalisz.pl) i na stronie internetowej Urzędu Miejskiego (bip.kalisz.pl ) oraz na tablicy informacyjnej w Miejskim Zarządzie Dróg i Komunikacji w Kaliszu , ul. Złota 43. Dokumenty:  list motywacyjny, CV, powinny być opatrzone klauzulą:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz.2135 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 21.11.2008r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2016r. poz.902 z późn. zm.). Dyrektor MZDiK zastrzega sobie prawo unieważnienia naboru bez podania przyczyny. UWAGA ! ofertę należy złożyć w zaklejonej kopercie, z dopiskiem: Oferta  na zastępstwo na stanowisko  podinspektora ds. rozliczeń księgowych w wydziale Finansowo-Księgowym w Miejskim   Zarządzie Dróg i Komunikacji w Kaliszu.

 

9. Market w Kaliszu, tel. 785 235 102, e – mail: patrycja.baczyk@marketdino.pl

zatrudni:

 

Kasjera - sprzedawcę

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, Książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

 

10. Przedsiębiorstwo  w Kaliszu, tel. 62 764 97 15 wew. 60, e – mail : pbd@pbdsakalisz.com.pl

zatrudni:

 

Robotników drogowych

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, zdolność do pracy samodzielnej jak i w grupie, dyspozycyjność, dokładność w realizowaniu powierzonych zadań, chęci do pracy, sprawność fizyczna. Praca na terenie Kalisza i okolic, w pełnym sezonie robót możliwość pracy w delegacji.

11. Szkoła w Szczytnikach, tel. 62 76 25 002

zatrudni:

 

Nauczyciela

Wymagania: Wykształcenie wyższe o kierunku: nauczyciel wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej z przygotowaniem pedagogicznym. Umowa o pracę na zastępstwo.

 

Nauczyciela specjalistę

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe mgr lub licencjat w zakresie oligofrenopedagogiki z przygotowaniem pedagogicznym. Umowa o pracę na zastępstwo.

 

12. Sklep w Kokaninie,  tel. 502 632 321

zatrudni:

 

Kasjera - sprzedawcę

Wymagania: Chęci do pracy.

13. Biuro Rachunkowe w Kaliszu, tel. 602 120 439

zatrudni:

 

Samodzielnych księgowych

Wymagania: Wykształcenie średnie, obsługa programów księgowych Rewizor i Rachmistrz. Wymagane doświadczenie na stanowisku pracy.

 

14. Sklep w Kaliszu, tel. 537 944 727

zatrudni:

 

Sprzedawcę – doradcę klienta

Wymagania: Obsługa kasy fiskalnej, chęci do pracy, komunikatywność.

15. Firma w Kaliszu, tel. 570 400 644, e-mail: starbasket@wp.pl

zatrudni:

 

Handlowców

Wymagania: Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z klientem, chęć do nauki.

 

16. Firma w m. Końska Wieś, tel. 668 474 797

zatrudni:

 

Pakowaczy

Wymagania: Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna.

 

Ubojowego

Wymagania: Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane doświadczenie na stanowisku.

 

17. OHP w Poznaniu, tel. 61 831 24 79, e-mail:

zatrudni:

 

Wychowawcę

Wymagania: Wykształcenie pedagogiczne, znajomość podstaw prawa oświatowego, pełna zdolność do czynności prawnych, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy z młodzieżą, doświadczenie min. 3 lata. Praca w Kaliszu.

 

18. Szkoła w Kaliszu, tel. 501 360 296

zatrudni:

 

Nauczyciela przyrody

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Umowa zlecenie.

 

Osobę sprzątającą

Wymagania: Wykształcenie podstawowe. Umowa zlecenie.

 

 

Giełda pracy z dnia 06.02.2018r.

 

1.Przedsiębiorstwo w Kaliszu, e-mail: justyna.chudzik@zmer.com.pl

zatrudni:

 

Spawacza

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, znajomość rysunku technicznego, uprawnienia do spawania CO2, praktyka na stanowisku.

 

Ślusarzy

Wymagania: Wykształcenie zawodowe mechaniczne, znajomość rysunku technicznego, mile widziane uprawnienia do obsługi środków transportu, praktyka w zawodzie (obsługa pras, wiertarek).

 

Magazyniera

Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane uprawnienia hakowe/hakowego, mile widziane uprawnienia dot. obsługi suwnic z poziomu roboczego i kabiny, umiejętność obsługi komputera, w tym doświadczenie w obsłudze programu magazynowego, praktyka na stanowisku magazyniera.

 

2. Kwiaciarnia w Kaliszu, tel. 502 460 130

zatrudni:

 

Florystę/bukieciarza

Wymagania: Praktyka na stanowisku, umiejętność układania bukietów, komunikatywność, zdolności manualne.

 

3. Spółdzielnia w Kaliszu, e-mail: agnieszka.busz@prosna.pl

zatrudni:

 

Księgowego

Wymagania: Wykształcenie średnie, znajomość Word, Excel, Powerpoint, znajomość zagadnień księgowych zakładów pracy chronionej, 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 

4. Ośrodek w Kaliszu,  ul. B. Niemojowskich 3-5, sekretariat pok. 15,  I piętro

zatrudni:

 

Sprzątaczkę

Wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie podstawowe, umiejętność samodzielnego organizowania miejsca pracy, rzetelność i solidność w wykonywaniu obowiązków służbowych, wykazywanie inicjatywy w działaniu, umiejętność pracy w zespole, sumienność, terminowość. Osoby, które nie spełniają wszystkich wymogów formalnych nie zostaną dopuszczone do udziału w prowadzonym postępowaniu. CV, list motywacyjny oraz oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów rekrutacyjnych. Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu - I piętro pok. 15 w terminie do dnia 12.02.2018r. do godz. 15.00. Decyduje data wpływu dokumentów.

 

5. Spółka w Kaliszu, tel. 62 76 96 610

zatrudni:

 

Obchodowego

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodach: elektryk lub hydraulik lub mechanik.

 

6. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni:

 

Operatora urządzeń produkcyjnych

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

Stażystę na stanowisko specjalisty ds. planowania

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, praktyczna wiedza z zakresu budowy i działania maszyn i urządzeń elektrycznych, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne, dobre umiejętności planowania i organizacji swojej pracy i wydziałów produkcyjnych, terminowość, gotowość do pracy pod presją czasu i zmieniających się warunków, praktyczna znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Power Point, Excel), inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, mile widziane podstawy SAP.

 

7. Firma w Kaliszu, tel. 504 282 161

zatrudni:

 

Mechanika zmianowego

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne, książeczka zdrowia do celów

sanitarno – epidemiologicznych, praktyka związana z naprawą i konserwacją maszyn.

 

8. Firma w Kaliszu, tel. 690 554 976

zatrudni:

 

Pracownika produkcji

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, książeczka zdrowia do celów

sanitarno – epidemiologicznych, praca przy taśmie produkcyjnej.

 

9. Firma w Kaliszu, tel. 791 501 808

zatrudni na:

 

Pracowników ochrony

Wymagania: Niekaralność, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Ochrona obiektów w okolicach Kalisza.

 

10.Spółka w Kaliszu, e-mail: monika.filipczak@wega-a.pl

zatrudni:

 

Kontrolera jakości

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), biegła znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego (niemiecki, włoski), dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność w realizacji zadań. Firma oferuje stałe niezależne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop), stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

 

11.Spółka w Kaliszu, tel. 601 814 673

zatrudni:

 

Elektryka

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, uprawnienia elektryczne powyżej 1kV, mile widziane doświadczenie.

 

12.Fundacja w Kaliszu, tel. 783 995 659

zatrudni:

 

Główną księgową

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z księgowością, umiejętności: obsługa komputera, programów księgowych (Płatnik), praktyka minimum 5 lat.

 

13. Stacja paliw w Kaliszu,  tel. 515 255 544

zatrudni:

 

Kasjera - sprzedawcę

Wymagania: Wykształcenie podstawowe.

 

14. Firma w Kaliszu, tel. 697 614 108

zatrudni:

 

Ogrodnika/pracownika porządkowego

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętności: obsługa maszyn ogrodniczych (pilarki, kosiarki).

 

15. Restauracja w Słuszkowie, tel. 501 376 702

zatrudni:

 

Kucharza

Wymagania: Praktyka na stanowisku.

 

Pomoc kuchenną

Wymagania: Praktyka na stanowisku.

 

Kelnera/kelnerkę

Wymagania: Praktyka na stanowisku.

 

16. Placówka w Kaliszu, ul. Przemysłowa 1

zatrudni:

 

Głównego księgowego

Wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne. Wymagania niezbędne (formalne). Określone w art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (tj. Dz. U. z 2017r., poz. 2077): posiadanie obywatelstwa państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA),  posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego skazania za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych lub za przestępstwo skarbowe, znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków głównego księgowego, spełnienie jednego z poniższych warunków: - ukończenie ekonomicznych jednolitych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości, - ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości, - posiadanie wpisu do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, - posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów. Określone w art. 31 ust. 1 pkt. 4 ustawy z dnia 17 grudnia 2004r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (tj. Dz. U. z 2013r., poz. 168 ze zm.): braku ukarania zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi.3)Ustawa 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tj. Dz. U. z 2016r., poz. 902 ze. zm.): a) posiadanie stanu zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku kierowniczym, b) brak ukarania za przestępstwo popełnione umyślnie, c) posiadanie nieposzlakowanej opinii. Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu prowadzenia spraw księgowych jednostki sektora finansów publicznych. Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny): biegła znajomość obsługi komputera (w tym programów płacowo-księgowych firmy ProgMan, bankowość elektroniczna, Płatnik, SIO, GUS, PFRON), doświadczenie zawodowe w jednostkach samorządu terytorialnego, znajomość przepisów dotyczących rozliczania podatku VAT. Predyspozycje osobowościowe: umiejętność komunikacji interpersonalnej, umiejętność samodzielnej analizy i oceny danych, systematyczność, uczciwość, zdecydowanie, dobra organizacja pracy, innowacyjność, umiejętność pracy w zespole.

CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kopie świadectw pracy, kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje (ukończone kursy, szkolenia, certyfikaty), oświadczenie kandydata, że: - ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych oraz, że nie toczy się wobec niego postępowanie karne, -  nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe, - nie był karany zakazem pełnienia funkcji kierowniczych związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o których mowa ustawie z dnia 17 grudnia 2004r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych  (tj. Dz. U. z 2013r., poz. 168 ze zm.), - stan zdrowia pozwala na zatrudnienie na danym stanowisku, - posiada nieposzlakowaną opinię.  Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r.,poz. 922 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21.listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (tj. Dz. U. z 2016r., poz. 902 ze zm.). Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Kaliszu, ul. Przemysłowa 1 w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata oraz dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko Główny Księgowy w terminie do dnia 28.02.2018r. do godziny 1500

Aplikacje, które wpłyną do placówki powyżej wymienionym terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.ckuip.kalisz.pl

 

17. Firma w Kaliszu, tel. 607 373 317

zatrudni:

 

Fizjoterapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Wskazane doświadczenie lub szkolenia (mile widziane).

 

 

Giełda pracy z dnia 30.01.2018r.

 

1.Firma w Tłokinii Kościelnej, tel. 508 268 286

zatrudni:

 

Kierowcę - magazyniera

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

 

2.Stowarzyszenie w Nowych Skalmierzycach, tel. 695 054 888

zatrudni:

 

Terapeutę

Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, rewalidacja, pedagogika specjalna.

 

3. Firma w Kaliszu, tel. 603 61 77 77   

zatrudni:

 

Kierowców kat. C

Wymagania: Prawo jazdy kat. C, chęci do pracy. Przewóz towarów na terenie Polski, pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz diety.

 

4. Restauracja w Kaliszu, tel. 608 653 788

zatrudni:

 

Kelnera/kelnerkę ½ etatu

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, praktyka na stanowisku.

 

Pomoc kuchenną ½ etatu

Wymagania: Chęci do pracy.

 

5. Spółka w Kaliszu, tel. 696 018 081, e-mail: pawel.bruz@libet.pl

zatrudni:

 

Operatorów linii produkcyjnej

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, wiedza i umiejętności elektryczno-mechaniczne, doświadczenie w pracy na produkcji, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

 

6. Biuro w Kaliszu,  tel. 668 479 970, e-mail: fomienko@interia.pl

zatrudni:

 

Księgową

Wymagania: Preferowane osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym (rachunkowość) lub osoby będące w trakcie kierunkowych studiów. Umowa zlecenie.

 

7. Placówka w Liskowie,  tel. 62 763 48 18

zatrudni:

 

Pracownika socjalnego

Wymagania: Wykształcenie wyższe (licencjat) kierunkowe, umowa na zastępstwo na okres około 2 lat.

 

8. Spółka w Kaliszu, tel. 603 155 802

zatrudni:

 

Lakiernika

Wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku.

9. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

zatrudni na:

 

Elektromontera układów automatyki przemysłowej

Wymagania: Wykształcenie zawodowe preferowane średnie, praktyczna wiedza z zakresu budowy i działania maszyn i urządzeń elektrycznych, umiejętność rysunku technicznego - AutoCAD, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji. znajomość obsługi komputera.

 

10.Firma z Boczkowa, tel. 502 172 907

zatrudni:

 

Operatorów koparki

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia,  uprawnienia operatora koparki.

 

11.Firma w Kaliszu, tel. 537 722 870

zatrudni:

 

Ślusarza

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, znajomość obsługi maszyn (wiertarka, maszyna do cięcia), mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, mile widziana znajomość zagadnień związanych ze spawaniem.

 

12. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

zatrudni:

 

Operatorów maszyn

Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

 

Pracowników produkcyjnych

Wymagania: Chęci do pracy.

 

13. Sklep w Nowych Skalmierzycach, tel. 509 445 991, e-mail: swiniarski@wp.pl

zatrudni:

 

Kasjerów - sprzedawców

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, Mile widziana aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia, mile widziana praktyka, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

 

Sprzedawców na stoisku mięso – wędliny

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziana aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia, mile widziana praktyka.

 

14. Firma w Kaliszu, tel. 62 757 22 55

zatrudni:

 

Fryzjera

Wymagania: Wykształcenie zawodowe fryzjer.

15. Studio w Kaliszu, e-mail: studio@eviltattoo.pl

zatrudni:

 

Managera

Wymagania: Praktyczna znajomość języka angielskiego, zdolności organizacyjne, kreatywność, kultura osobista, minimalny poziom wykształcenia: średnie.

 

16. Spółka w Opatówku,  tel. 504 298 805, 510 164 180, e-mail: praca@colian.pl

zatrudni:

 

Pracowników produkcji / Transport wewnętrzny

Wymagania: Mile widziane: posiadanie uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi, posiadanie książeczki zdrowia (dotyczy badań sanitarno-epidemiologicznych), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Pracodawca oferuje: pracę w oparciu o umowę o pracę na 3 - miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia umowy na czas niekreślony, w systemie 3-zmianowym. Pracodawca opłaca kurs na wózki widłowe.

 

17. Szkoła w Kaliszu, tel. 62 501 17 27

zatrudni:

 

Asystenta nauczyciela

Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne - edukacja wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym.

 

18. Przedszkole w Kaliszu, tel. 722 304 600

zatrudni:

 

Sprzątaczkę

Wymagania: Chęci do pracy.

 

19. Spółka w Kaliszu, tel. 62 76 59 110, e-mail: mmatuszak@runotex.pl

zatrudni:

 

Dyrektor handlowego

Wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne, biegła znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, biegła znajomość języka angielskiego, wiedza z zakresu B2B, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, odporność na stres, mile widziane doświadczenie (1-2 lata) na stanowisku.

 

20. Gospodarstwo w Bogucicach,  tel.727 458 001, 727 458 004

zatrudni:

 

Operatora wózka widłowego

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, uprawnienia na wózki widłowe, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

 

 

Giełda pracy z dnia 23.01.2018r.

 

1.Firma w Opatówku, tel. 602 312 255

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, umiejętność szycia odzieży ciężkiej (roboczej).

 

2.Firma w Kaliszu, tel. 506 069 539

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, umiejętność szycia na stebnówce i overloku.

 

3. Firma w Kaliszu, tel. 601 814 673

zatrudni:

 

Operatora wtryskarek

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, uprawnienia elektroenergetyczne do 1KV, mile widziane doświadczenie zawodowe.

 

4. Spółka w Lublinie, tel. 733992055, e-mail: icrkatemiedziak@gmail.com

zatrudni:

 

Doradcę zawodowego

Wymagania: Wykształcenie wyższe, minimum 24-miesięczne doświadczenie w świadczeniu usług w zakresie poradnictwa zawodowego lub pośrednictwa pracy na rzecz osób bezrobotnych lub pozostających bez zatrudnienia (z wyłączeniem usług rekrutacji pracowników tymczasowych lub rekrutacji pracowników w ramach tzw. zatrudnienia zewnętrznego) - warunek konieczny, doświadczenie w realizacji projektów. Umowa zlecenie. Praca w Kaliszu.

 

Trenera informatyka

Wymagania: Wykształcenie wyższe, obsługa komputera, doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, umiejętność prowadzenia zajęć edukacyjnych, CERTYFIKAT ECDL START. Umowa zlecenie, praca w Kaliszu.

 

Informatyków

Wymagania: Wykształcenie wyższe, komunikatywność, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Certyfikat umiejętności komputerowych, doświadczenie w prowadzeniu zajęć, doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, umiejętność prowadzenia zajęć edukacyjnych. Umowa zlecenie. Praca w Kaliszu.

 

5. Przedsiębiorstwo w Śliwnikach, tel. 609 609 781

zatrudni:

 

Handlowca

Wymagania: Wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej, min. 1 rok doświadczenia, komunikatywna znajomość języka angielskiego.

 

6. Przychodnia w Kaliszu, tel. 602 49 78 54

zatrudni:

 

Pielęgniarkę

Wymagania: Wykształcenie min. średnie kierunkowe, prawo wykonywania zawodu.

 

7. Market w Kaliszu, tel. 785 235 102

zatrudni:

 

Kasjera - sprzedawcę

Wymagania: Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

 

8. Salon w Kaliszu, tel. 504 153 263

zatrudni:

 

Fryzjera

Wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe.

9. Spółka w Kaliszu, tel. 62 76 59 110, e-mail: mmatuszak@runotex.pl

zatrudni na:

 

Specjalistę ds. sprzedaży

Wymagania niezbędne: Wykształcenie średnie, preferowane wyższe, prawo jazdy kat. B, biegła znajomość obsługi komputera, biegła znajomość języka angielskiego lub jakiegoś innego, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, mile widziana znajomość branży włókienniczej, umiejętność utrzymywania kontaktów z klientami.

 

10. Spółka w Kaliszu,  tel. 601 573 308

zatrudni:

 

Sprzedawcę/magazyniera

Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie w pracy w sklepie lub magazynie, znajomość obsługi komputera.

 

11.Spółdzielnia w Kaliszu, tel. 62 768 52 38

zatrudni:

 

Kucharza

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe gastronomiczne, wymagana praktyka.

 

Ciastkarzy

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe gastronomiczne, wymagana praktyka.

 

12. Szkoła w Liskowie, tel. 62 763 40 09, e-mail: 1bud@wp.pl

zatrudni:

 

Nauczyciela biologii

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne. Umowa na zastępstwo.

 

13. Firma w Błaszkach,  e-mail: lubet@onet.pl

zatrudni:

 

Specjalistę ds. sprzedaży

Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, doświadczenie mile widziane.

 

14. Firma w Kaliszu, e-mail: info@bspromo.pl

zatrudni:

 

Operatora maszyny do tampodruku

Wymagania: Wykształcenie średnie, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i motywacja do pracy, doświadczenie zawodowe niewymagalne - do przyuczenia.

 

15. Sklep w Kaliszu,  e-mail: biuro@essenza.pl lub e-mail: galeria.amber@essenza.pl

zatrudni:

 

Kierownika – doradcę klienta

Wymagania: Wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera, mile widziane doświadczenie na stanowisku, wysoka kultura osobista, dobry kontakt z klientem, umiejętność zarządzania personelem, mile widziana znajomość języka obcego.

 

Sprzedawcę – doradcę klienta

Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, znajomość obsługi komputera, mile widziane doświadczenie na stanowisku, wysoka kultura osobista.

 

16. Placówka w Kaliszu, ul. Handlowa 9

zatrudni:

 

Głównego księgowego

Wymagania: Wymagania niezbędne (formalne) Określone w art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (tj. Dz. U. z 2017r., poz. 2077): posiadanie obywatelstwa państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego skazania za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych lub za przestępstwo skarbowe, znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków głównego księgowego, spełnienie jednego z poniższych warunków: - ukończenie ekonomicznych jednolitych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości, - ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości, - posiadanie wpisu do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, - posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów. Określone w art. 31 ust. 1 pkt. 4 ustawy z dnia 17 grudnia 2004r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (tj. Dz. U. z 2013r., poz. 168 ze zm.): braku ukarania zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi.3) Ustawa 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tj. Dz. U. z 2016r., poz. 902 ze. zm.): a) posiadanie stanu zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku kierowniczym, b) brak ukarania za przestępstwo popełnione umyślnie, c) posiadanie nieposzlakowanej opinii. Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu prowadzenia spraw księgowych jednostki sektora finansów publicznych. Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny): biegła znajomość obsługi komputera (w tym programów płacowo-księgowych firmy ProgMan, bankowość elektroniczna, Płatnik, SIO, GUS, PFRON), doświadczenie zawodowe w jednostkach samorządu terytorialnego, znajomość przepisów dotyczących rozliczania podatku VAT. Predyspozycje osobowościowe: umiejętność komunikacji interpersonalnej, umiejętność samodzielnej analizy i oceny danych, systematyczność, uczciwość, zdecydowanie, dobra organizacja pracy, innowacyjność, umiejętność pracy w zespole. Zakres: Prowadzenie pełnej księgowości, prowadzenie i kontrola gospodarki finansowej Centrum zgodnie z obowiązującymi zasadami, opracowywanie planów finansowych i sporządzanie sprawozdawczości finansowej.

CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kopie świadectw pracy, kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje (ukończone kursy, szkolenia, certyfikaty), oświadczenie kandydata, że: - ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych oraz, że nie toczy się wobec niego postępowanie karne, -  nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe, - nie był karany zakazem pełnienia funkcji kierowniczych związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o których mowa ustawie z dnia 17 grudnia 2004r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych  (tj. Dz. U. z 2013r., poz. 168 ze zm.), - stan zdrowia pozwala na zatrudnienie na danym stanowisku, - posiada nieposzlakowaną opinię.  Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r.,poz. 922 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21.listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (tj. Dz. U. z 2016r., poz. 902 ze zm.). Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Kaliszu, ul. Przemysłowa 1 w zamkniętej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata oraz dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko Główny Księgowy w terminie do dnia 31.01.2018r. do godziny 15.00. Aplikacje, które wpłyną do placówki powyżej wymienionym terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.ckuip.kalisz.pl

 

17. Żłobek w Kaliszu, tel. 694 699 601

zatrudni:

 

Opiekuna nad dziećmi

Wymagania: Wykształcenie wyższe - edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna. Możliwość podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy.

 

18. Firma w Kaliszu, tel. 62 765 01 72, e-mail: magda.ekologia@wp.pl

zatrudni:

 

Pracowników budowlanych

Wymagania: Praktyka przy zbrojeniach, kanalizacji, żelbetach. Praca na ternie Kalisza i okolic oraz Polski.

 

19. Spółka w Kaliszu,  e-mail: rekrutacja@grupporeco.eu

zatrudni:

 

Kontrolera jakości

Wymagania: Mile widziane wykształcenie kierunkowe - jakościowe, mile widziana praktyka na stanowisku, osoba chętna do pracy, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 

Operatorów linii produkcyjnej

Wymagania: Zorganizowanie i samodyscyplina, zaangażowanie w pracę, chęć do pracy, punktualność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.

 

20. Firma z Konina, tel. 601 554 631  

zatrudni:

 

Sprzątaczki biurowe

Wymagania: Wykształcenie średnie lub zawodowe, min. 3 lata stażu na stanowisku, praca na 3/8 etatu. Praca w Kaliszu.

 

21. Firma ze Zbierska, tel.: 608 383 198

zatrudni:

 

Kasjera - sprzedawcę

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Praca w dziale piekarniczym lub mięsnym.

 

22. Spółka w Kaliszu, e-mail: poland@newplast.net

zatrudni:

 

Pracowników produkcji

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, rzetelność, sumienność, dokładność, dyspozycyjność, osoba chętna do pracy.

 

23. Spółka w Chotowie, e-mail: cx80@cx80.pl

zatrudni:

 

Młodszego księgowego

Wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne, znajomość prowadzenia ksiąg handlowych, mile widziane doświadczenie, mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

 

Specjalistę ds. sprzedaży

Wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne, znajomość jednego z trzech języków w stopniu biegłym: niemiecki, rosyjski lub angielski, doświadczenie w sprzedaży eksportowej.

 

 

Giełda pracy z dnia 31.10.2017r

 

1. Firma w Pile, tel. 794 393 906

zatrudni:

 

Kominiarzy

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, udokumentowane uprawnienia czeladnika lub mistrza kominiarskiego, min. 3 miesiące doświadczenia zawodowego. Umowa zlecenie. Praca w Kaliszu.

 

2.Spółka w Kaliszu, tel. 728 844 980

zatrudni:

 

Montażystę hełmów

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, zdolności manualne.

 

3. Firma w Kaliszu,  tel. 660 69 49 69

zatrudni:

 

Pracowników ogólnobudowlanych do wykończenia wnętrz

Wymagania: Praktyka w budownictwie.

 

Tynkarzy / pomocników tynkarza

Wymagania: Chęci do pracy, osoba chętna do przyuczenia.

 

4. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji  w Kaliszu, tel. 62 598 52 05

zatrudni:

 

Specjalistę

Wymagania: Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa, bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office. Umowa o pracę w zastępstwie.

 

5. Market w Kaliszu, tel. 62 501 40 50

zatrudni

 

Kasjerów  ½ etatu

Wymagania: Książeczka sanepidowska.

 

Sprzedawcę w dziale RTV/AGD

Wymagania: Chęci do pracy.

 

6. Placówka w Kaliszu, tel. 62 753 22 47

zatrudni:

 

Księgową ½ etatu

Wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne - wymagane doświadczenie min 2 lata w zakresie spraw kadrowo-płacowych, znajomość programu PROGMAN, jeśli kandydat posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne nie jest wymagane doświadczenie zawodowe.

 

7. Firma w Kaliszu, tel. 537 722 870

zatrudni:

 

Pomocnika / ślusarza

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, znajomość obsługi maszyn (wiertarka, maszyna do cięcia), mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, mile widziana znajomość zagadnień związanych ze spawaniem.

 

8. Firma w Kaliszu,  tel. 501 556 800, e-mail: rafal.fonfara@pru-konsultant.pl

zatrudni:

 

Konsultantów - sprzedawców

Wymagania: Wykształcenie średnie, niekaralność, mile widziane doświadczenie w ubezpieczeniach. Umowa agencyjna.

 

Menedżerów zespołu

Wymagania: Wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, niekaralność, doświadczenie w ubezpieczeniach oraz zarządzaniu zespołem. Umowa agencyjna.

 

9. Spółka w Kaliszu, e-mail:

zatrudni:

 

Robotnika magazynu

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętności aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

Mechanika liniowego

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku: Mechanik, Elektromechanik, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

 

10. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, e-mail: justyna.chudzik@zmer.com.pl

zatrudni:

 

Ślusarza

Wymagania: Wykształcenie zawodowe mechaniczne, znajomość rysunku technicznego, mile widziane uprawnienia do obsługi środków transportu, praktyka w zawodzie (obsługa pras, wiertarek).

 

11. Firma w Kaliszu,  tel. 600 35 01 01, 797 454 789, 601 762 911

zatrudni:

 

Ślusarzy

Wymagania: Praktyka na stanowisku (niezbędna), mile widziane uprawnienia spawacza.

 

Cieślę

Wymagania: Praktyka na stanowisku. Praca Kalisz i Ostrów Wlkp.

 

Murarzy

Wymagania: Praktyka na stanowisku (niezbędna). Praca Kalisz i Ostrów Wlkp.

 

Pomocników murarza

Wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku. Praca Kalisz i Ostrów Wlkp.

 

12. Liceum w Kaliszu, tel. 62 767 68 40, e-mail: kalisz@zak.edu.pl

zatrudni:

 

Nauczyciela biologii

Wymagania: Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe. Umowa zlecenie.

 

Nauczyciela chemii

Wymagania: Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe. Umowa zlecenie.

 

Nauczyciela matematyki

Wymagania: Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe. Umowa zlecenie.

 

Nauczyciela fizyki

Wymagania: Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe. Umowa zlecenie.

 

Nauczyciela języka angielskiego

Wymagania: Wykształcenie wyższe mgr kierunkowe. Umowa zlecenie.

 

13. Spółka w Dojutrowie,  tel. 62 760 22 44 wew. 24 e-mail: agnieszka.nowacka@bauserpoland.pl

zatrudni:

 

Specjalistę kontroli jakości

Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne, rzetelność, pracowitość, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

 

 

Giełda pracy z dnia 24.10.2017r.

 

1. Firma w Kaliszu, tel. 501 186 300

zatrudni:

 

Operatora myjni

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat B.

 

2.Stowarzyszenie w Nowych Skalmierzycach, tel. 695 054 888

zatrudni:

 

Fizjoterapeutę / rehabilitanta

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe medyczne fizjoterapeuta.

 

3. Firma w Kaliszu,  tel. 887 777 386

zatrudni:

 

Sprzedawców

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista.

 

4.  Spółka w Kaliszu, e-mail: biuro@park-wodny.kalisz.pl

zatrudni:

 

Pracownika saun

Wymagania: Wykształcenie średnie – mile widziany technik masażysta, dyspozycyjność, znajomość zasad saunowania, brak przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z sauny, doświadczenie mile widziane, umiejętność właściwego i taktownego postępowania z Klientami oraz wzbudzania zaufania. Mile widziana znajomość branży SPA/Welness/Sauna, ważne badania sanitarno-epidemiologiczne studenci.

 

5. Firma w Opatówku,  tel. 505 156 939

zatrudni

 

Elektryków

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1 KV, mile widziana praktyka na stanowisku. Praca Kalisz i okolice.

 

Kierowcę kat. CE (HDS)

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. CE, uprawnienia na HDS, min. 2 lata praktyki na stanowisku. Praca na terenie Kalisza i okolic.

 

Operatora koparki – minikoparki

Wymagania: Uprawnienia do obsługi koparki lub minikoparki, praktyka na stanowisku min. 2 lata.

 

Pracowników fizycznych

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Praca Kalisz i okolice.

 

6. Spółka z Wrocławia,  tel. 510 012 145, 510 011 968, email: d.skladanowska@impel.pl

zatrudni:

 

Pracowników produkcyjnych

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, książeczka sanepid, mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność. Umowa o pracę tymczasową. Praca w Kaliszu.

 

7. Spółka w Nowych Skalmierzycach,  e-mail: marek.gozdowiak@pgd.biz.pl

zatrudni:

 

Specjalistę ds. logistyki

Wymagania: Wykształcenie średnie, praktyczna znajomość zagadnień związanych z pracą magazynu, znajomość mierników magazynowych, znajomość MS Excel w stopniu dobrym, minimum 1 rok doświadczenia w pracy na magazynie, zdolność analitycznego myślenia.

 

Specjalistę do spraw obsługi aplikacji

Wymagania: Wykształcenie wyższy o kierunku ekonomia, logistyka lub kierunki ścisłe, bardzo dobra znajomość MS Excel, zdolności analityczne. Dobra znajomość języka angielskiego.

 

8. Szkoła w Kaliszu,  tel. 62 590 32 46, email: kalisz@plusedukacja.pl

zatrudni:

 

Nauczycieli florystyki

Wymagania: Wykształcenie wyższe, kurs florystyczny, dyspozycyjność, mile widziane uprawnienia pedagogiczne. Pracodawca oferuje możliwość dopasowania zajęć do wykładowcy. Umowa zlecenie.

 

Nauczyciela praktycznej nauki zawodu – groomera

Wymagania: Wykształcenie wyższe, ukończony kurs groomera. Umowa zlecenie.

 

9. Firma w Kaliszu, tel. 502 249 846

zatrudni:

 

Szwaczki

Wymagania: Umiejętność szycia. Szycie odzieży lekkiej pozycjami.

 

10. Przedsiębiorstwo w Kaliszu,  tel. 62 767 99 14

zatrudni:

 

Ładowacz - robotnik segregacji nieczystości

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań przy dźwiganiu ciężarów, dobry kontakt z klientem.

 

11. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 696 465 672

zatrudni:

 

Monterów instalacji sanitarnych

Wymagania: Chęci do pracy i przyuczenia. W przypadku prac poza Kaliszem pracodawca zapewnia transport oraz nocleg.

 

12. Firma w Kaliszu,  tel. 694 274 156

zatrudni:

 

Murarzy

Wymagania: Praktyka min. 1 rok, umiejętność murowania.

 

13. Spółka z Warszawy, e-mail: rekrutacja@saslogistic.pl

zatrudni:

 

Specjalistę ds. administracji

Wymagania: Wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera, samodzielność w działaniu, komunikatywność, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra organizacja pracy, mobilność, umiejętność pracy pod presją, elastyczność wobec zmieniających się warunków, umiejętność wywierania wpływu na innych, umiejętność budowania kontaktów i podtrzymywania pozytywnych relacji, efektywność w realizacji powierzonych zadań, inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań, biegłość w wyszukiwaniu informacji w Internecie. Pracodawca zapewnia samochód służbowy, pożądane osoby ze znajomością języka rosyjskiego i ukraińskiego. Praca na terenie Kalisza.

 

14. Spółka w Kaliszu,  tel. 519 349 915 e-mail: l.szewko@fpaluminium.pl

zatrudni:

 

Prezesa

Wymagania: Wykształcenie przynajmniej średnie techniczne, doświadczenie w branży aluminiowej, obsługa programu AUTO CAD, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnim.

 

15. Firma w Kaliszu, tel. 733 612 056

zatrudni:

 

Elektryka

Wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe, praktyka na stanowisku, prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1KV. Możliwa praca w delegacji (Polska).

 

Hydraulików

Wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe, praktyka na stanowisku. Możliwa praca w delegacji (Polska).

 

Płytkarzy

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, praktyka na stanowisku. Możliwa praca w delegacji (Polska).

 

Tynkarzy

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, praktyka na stanowisku, umiejętność wykonywania tynków maszynowych oraz ręcznych. Możliwa praca w delegacji (Polska).

 

16. Firma w Kaliszu, tel. 501 498 792, e-mail: wojciech-tyc@wp.pl

zatrudni:

 

Konserwatorów zieleni

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie.

 

17. Spółka w Kaliszu, tel. 516 466 718

zatrudni:

 

Elektryka

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia SEP do 1KV, praktyka.

 

Hydraulika

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, praktyka na stanowisku.

 

Pomocników budowlanych

Wymagania: Chęci do pracy.

 

 

Giełda pracy z 13.02.2018 r.

Giełda pracy z dnia 13.02.2018r.

 

 

1.Salon w Kaliszu, tel. 508 224 123

zatrudni:

 

Fryzjera

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe, wymagana praktyka.

 

2. Firma w Kaliszu, tel. 531 928 539

zatrudni:

 

Montera palet

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w branży drzewnej.

 

3. Przedsiębiorstwo w Śliwnikach,  tel. 609 609 781, e-mail: moskit123@o2.pl

 zatrudni:

 

Malarza lakiernika

Wymagania: Wykształcenie zawodowe, min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

 

4. Firma w Kaliszu, tel. 502 249 846

zatrudni:

 

Szwaczki - overlok

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność szycia na overloku.

 

5. Firma w Opatówku, tel. 601 752 700

zatrudni:

 

Tokarza

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunek-tokarz, wymagana praktyka w zawodzie min. 3 lata.

 

Operatora automatów tokarskich

Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie tokarz, min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie.

 

6. MZDiK w Kaliszu, tel. 62 598 52 05

zatrudni:

 

Specjalistę IT

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows, Server, znajomość sieci komputerowych, doświadczenie na podobnym stanowisku. Dodatkowe informacje: http://bip.mzdik.kalisz.pl/praca/463

 

Specjalistę ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem Drogowym

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość zagadnień inżynierii ruchu, doświadczenie na podobnym stanowisku. Dodatkowe informacje: http://bip.mzdik.kalisz.pl/praca/462

 

7. Żłobek w Kaliszu, tel. 510 989 889

zatrudni:

 

Opiekunkę - wychowawcę

Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne.

8. Spółka z Pruszkowa, tel. 695 900 958

zatrudni:

 

Technika obiektu

Wymagania: Wykształcenie kierunkowe elektryczne, klimatyzacyjne, wentylacyjne albo pokrewne, uprawnienia SEP grupy 1,2,3 w zakresie eksploatacji, samodzielność w działaniu i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, wysoka komunikatywność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane prace, mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach komercyjnych - biurowych, centrach handlowych; centrach logistycznych, mile widziana znajomość obsługi systemu BMS, mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny automatyki urządzeń, dyspozycyjność. Praca w Kaliszu.

 

9. Bank w Kaliszu, tel.728 977 112, 728 977 117

zatrudni na:

 

Doradców klienta

Wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży bankowej.

10. Stacja paliw w Kaliszu, tel.  tel. 795 515 060, e-mail: zatrudnienie@paliwaolkop.pl

zatrudni:

 

Kierownika stacji

Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w handlu, mile widziana znajomość branży paliwowej, znajomość obsługi komputera. Praca w Kaliszu lub Szczytnikach.

 

11. Firma w Kaliszu, tel. 62 751 38 13

zatrudni:

 

Pomoc sprzedawcy

Wymagania: Wykształcenie zawodowe.

 

12. Fundacja w Kaliszu, tel. 783 995 659

zatrudni:

 

Główną księgową

Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z księgowością, znajomość programu Płatnik, znajomość obsługi komputera.

 

13. Spółka w Kaliszu, tel. 62 760 07 77, e-mail: info@planetfood.pl

zatrudni:

 

Mechanika

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, zawodowe - mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych.

 

Pomocnika operatora maszyn

Wymagania: Wykształcenie podstawowe.

 

14. Firma w Kaliszu, tel. 602 705 092

zatrudni:

 

Malarzy – pomocników malarza

Wymagania: Wykształcenie podstawowe, wymagana praktyka na ww. stanowisku.

15. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wlkp.  

zatrudni na:

 

Stanowisko ds. rozliczeń

Wymagania: Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie. Pożądane: wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka i prawo), minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi. Wymagania dodatkowe: umiejętność obsługi pakietu MS Office, znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych, umiejętność współpracy z innymi, gotowość do rozwijania własnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, komunikatywność, rzetelność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej, umiejętność radzenia sobie ze stresem, umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność zarządzania przepływem informacji, orientacja na klienta. Dodatkowe informacje: - proces rekrutacji przewiduje przeprowadzenie testu sprawdzającego wiedzę, oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Miejsce wykonywania pracy: Inspektorat ZUS w Kaliszu, ul. Konopnickiej 31, 62-800 Kalisz. CV, list motywacyjny, odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie należy złożyć do dnia 20.02.2018r. Prosimy na kopercie, w której znajduje się oferta pracy umieścić dopisek OFERTA PRACY. Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Informacje nt. naboru: http://bip.zus.pl/oferty-pracy/-/job-offers/1/stanowisko-ds_-rozliczen-/714423

 

16. Spółka w Kaliszu, e-mail: koordynator@specpart.pl

zatrudni:

 

Sprzedawcę

Wymagania: Wykształcenie średnie, dobra znajomość obsługi komputera, osoba chętna do pracy nastawiona na wyniki sprzedażowe.

 

 

Poziomy 4

poziomy 3

3R

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany