O nas - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
imieniny: Wiktoria, Bernardyn
Dzisiaj jest: 20 maj 2018 Godzina:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyszukiwarka

Top 3

O nas

15- osobowy zespół, 7 dni w tygodniu, 24h/dobę jest dla Was i do Waszej dyspozycji. Takie są Fakty. Efekt? Najlepiej poinformowany portal w tej części województwa i codzienny telewizyjny program informacyjny nadawany na żywo w sieci Multimedia Polska- jedyny serwis TV w Kaliszu.

W skład ekipy wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w regionalnych mediach i młodzi entuzjaści dziennikarskiego fachu. To tutaj łączy się doświadczenie z młodzieńczą energią i pasją.

Drużyna Faktów Kaliskich i Magazynu Miejskiego jest wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne. Każdego dnia, w sposób obiektywny, rzetelny i ciekawy dostarczamy Czytelnikom najświeższych informacji z Kalisza i regionu. Piszemy o sprawach, którymi na co dzień żyją mieszkańcy: społecznych, samorządowych i kryminalnych, o kulturze i sporcie.  Przygotowujemy artykuły, fotorelacje, relacje telewizyjne. Zajmujemy się też produkcją reportaży, spotów reklamowych, transmisją z ważnych wydarzeń. Serwisy informacyjne tworzymy dla naszych Czytelników, ale i wspólnie z Nimi, reagując na interwencje, na bieżąco korzystając z nadsyłanych do redakcji propozycji tematów, zdjęć oraz nagrań wideo.

Nasze studio telewizyjne jest największym i najlepiej wyposażonym ośrodkiem produkcji telewizyjnym w regionie.  Materiały wideo produkujemy dla lokalnej społeczności, ale też widzów Multimedia Polska w całym kraju.

faktykaliskie.pl – początki

W 2016 roku minęły 3 lata, odkąd pojawił się portal faktykaliskie.pl. To niedługi, a jednak wystarczający czas, by w spektakularny sposób zawojował lokalny rynek mediów elektronicznych. Tylko w jeden rok wyniki oglądalności poprawiliśmy 3- krotnie! Dziś jesteśmy najbardziej popularnym, ale też najbardziej zaawansowanym technologicznie portalem informacyjnym w regionie. A stale rosnąca liczba Czytelników tylko utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku.

O stale rosnącej popularności portalu świadczy zwiększająca się dynamicznie liczba unikalnych użytkowników i odsłon. To spowodowało, że poszerzyliśmy zasięg działania nie tylko o gminy powiatu kaliskiego, ale i miejscowości południowej Wielkopolski. Narzędzie internetowe w postaci Google Analytics pozwala nam obserwować, że stałych czytelników mamy na terenie całego kraju, ale także w najodleglejszych zakątkach świata. U nas bowiem osoby związane z Kaliszem, które los rzucił gdzieś daleko, codziennie znajdują najświeższe informacje o swoim rodzinnym mieście i okolicach.

Nie boimy się tematów kontrowersyjnych i trudnych, dzięki czemu  staliśmy się najbardziej opiniotwórczym medium elektronicznym w regionie, najczęściej cytowanym przez największe ogólnopolskie  redakcje. Po 3 latach jesteśmy największą redakcją w mieście i niekwestionowanym liderem na lokalnym rynku mediów elektronicznych. Dla Was stajemy się coraz lepsi każdego dnia.

 

Regulamin oraz Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisach internetowych
Multimedia Polska S.A. 

 

 

Kategorie

Poziomy 4

poziomy 3

3R

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany