Po godzinach - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
imieniny: Wiktoria, Bernardyn
Dzisiaj jest: 20 maj 2018 Godzina:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyszukiwarka

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Po godzinach

Gdzie ci mężczyźni?

Kobiety kobietom życzą najlepiej. Pod tym hasłem odbyły się kaliskie obchody Dnia Kobiet. W imieniu władz Kalisza na wielu okolicznościowych spotkaniach pojawiały się panie z najwyższych szczebli władzy. Większość imprez objechała Karolina Pawliczak, wiceprezydent Kalisza, na innej towarzyszyła jej pani skarbnik. Dla tych pań ich święto było bardziej pracowite niż dzień powszedni. Oglądając urzędowe fotorelacje z 8 marca, nasuwa się muzyczne pytanie… gdzie ci mężczyźni?

Wystawa z okazji Dnia Kobiet Uniwersytetu Trzeciego Wieku i gość specjalny - wiceprezydent… w spódnicy. Pani Karolina Pawliczak składa paniom życzenia z okazji święta pań. Potem spotkanie z okazji 8 marca z emerytami i rencistami, tam również, w imieniu prezydenta Grzegorza Sapińskiego, życzenia składa wiceprezydent Pawliczak. Towarzyszy jej skarbnik miasta, pani Irena Sawicka. Panowie Grzegorz  Sapiński i Artur Kijewski- jego zastępca bez wątpienia mieli tego dnia inne, ważniejsze obowiązki.

Wracamy do naszych dzielnych pań. A ich grafik w święto kobiet był napięty. Pani Pawliczak odwiedziła jeszcze klientki nowo otwartego sklepu Społem na Majkowie. Później w imieniu prezydenta Grzegorza Sapińskiego spotkała się z najstarszą kaliszanką. Wręczyła bukiet kwiatów i złożyła życzenia  pani Stanisławie, która kończy 105 lat.

Gdy życzenia złożone, kwiaty już w wazonie, fotki zrobione i imprezy zaliczone, pani wiceprezydent miała czas na celebrowanie swojego święta.

Pani wiceprezydent, pani skarbnik i wszystkim kaliszankom dedykujemy piosenkę….

MS, fot. kalisz.pl

 „Po godzinach” jest działem satyrycznym, a treści w nim zawarte mają bawić, rozśmieszać i dawać do myślenia. Memy, filmiki i zdjęcia tworzone są przez naszą redakcję i czytelników portalu faktykaliskie.pl, a ich celem nie jest obrażanie uczuć innych ani ośmieszanie osób tu występujących. Zachęcamy do przesyłania Waszych memów i pomysłów: 

Kategorie

poziomy 3

Poziomy 4

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany