Po godzinach - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
imieniny: Leonia, Trojan
Dzisiaj jest: 22 kwiecień 2018 Godzina:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyszukiwarka

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Po godzinach

Odlotowa wiceprezydent w akcji. „SuperGmerek” wg internautów ZDJĘCIA

To chyba jedyny obrazek z sobotniego objazdu inwestycyjnego, który na długo pozostanie internautom w pamięci. Objazd jak objazd, niczego nowego nie zobaczyliśmy. Beznamiętną i nudną atmosferę przełamała Barbara Gmerek. Wiceprezydent w nieformalnym i przykuwającym uwagę stroju, w nieskrępowany sposób cieszyła się z nowej hali sportowej, zwisając beztrosko na drabinkach. Widok wysportowanej wiceprezydent zainspirował internautów i teraz Barbarę Gmerek, niczym superbohatera można spotkać i… na afrykańskiej sawannie i w przestworzach.

W tym gronie chyba tylko pani wiceprezydent ubrała stosowny strój. Każde dziecko wie, że na hali sportowej obowiązuje strój sportowy. Barbara Gmerek świeciła przykładem i lśniła szkarłatną poświatą swojego dresu.  Wiceprezydent pokazała jak się należy ubrać na taką okazję, ale na tym nie poprzestała. Zwinnie wskoczyła na drabinki i z gracją wykonała kilka gimnastycznych trików. Onieśmieliła współtowarzyszy objazdu, bo widownia patrzyła z podziwem, ale nie znalazł się śmiałek do konkurowania z wiceprezydent.

Scena uchwycona przez naszą reporterkę szybko nabrała rozgłosu. Internauci zauważyli, że pani wiceprezydent w tak swobodnym ubraniu i z takim zacięciem i siłą, odnajdzie się idealnie wszędzie. I tak też się stało. Dostaliśmy kilka memów z Barbarą Gmerek.

Na jednym w radosnych podskokach z plemieniem afrykańskich Masajów. Być może szlakiem Szolc- Rogozińskiego? Na innym leci w przestworzach, z góry doglądając postępy inwestycji w mieście. Na kolejnym osobiście sprawdza możliwości nowych Solarisów, wyzywając do wyścigu autobus nr 12.  Na innym dowiadujemy się, że dziura w rynku to tak naprawdę tajemne wyjście, a raczej wylot dla uskrzydlonej wiceprezydent. Oczywiście za każdym razem na dresie pani Gmerek widnieje nowe logo Kalisza, bo każdy superbohater musi mieć swój znak.

Trochę przedwcześnie, ale w internecie jest też gotowa wersja świąteczna- pani wiceprezydent w roli św. Mikołaja.  

MS, fot. FB/Krytyka Kaliska, FB/ Zdania, których kaliszanie nigdy nie mowia, Zygmunt, Robert

 „Po godzinach” jest działem satyrycznym, a treści w nim zawarte mają bawić, rozśmieszać i dawać do myślenia. Memy, filmiki i zdjęcia tworzone są przez naszą redakcję i czytelników portalu faktykaliskie.pl, a ich celem nie jest obrażanie uczuć innych ani ośmieszanie osób tu występujących. Zachęcamy do przesyłania Waszych memów i pomysłów: 

Kategorie

poziomy 3

Poziomy 4

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany