Po godzinach - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
imieniny: Marzena, Artemon
Dzisiaj jest: 26 kwiecień 2018 Godzina:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyszukiwarka

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Po godzinach

Rewitalizacja niepotrzebna. Rynek zakryć dywanami ZDJĘCIA

Kalisz dywanami stoi, a perskie kobierce to nasz towar eksportowy- takie wrażenie mogą mieć przyjezdni, którzy wysiądą na przystanku przy Nowym Rynku. Beznamiętna wiata KLA zyskała kolorytu, bo pomysłowi kupcy obłożyli ją wzorzystymi dywanami. Kogoś może to zaskakiwać, ale nie tubylców. To część miasta znana z dywanowych targów.

- Czy przystanek służy jako podpórki na dywany? To tak strasznie brzydko wygląda, że aż wstyd dla Kalisza jakby ktoś przyjechał z innego miasta do nas... – pisze do nas czytelnik, zaniepokojony walorami estetycznymi dzisiejszej wystawy na Nowym Rynku.

Dywany, te stojące za przystankiem i leżące na chodniku, może wyglądają trochę przaśnie, ale swoimi kolorowymi wzorami przysłaniają jeszcze bardziej wstydliwą prawdę. Nowego Rynku nie udało się władzom Kalisza wyremontować, to w ramach planu „B” można ustroić go dywanami.

Niestety ta metoda również nie jest zbyt trwała, bo dziś po południu dywanową wystawą zainteresowała się Straż Miejska.

MS, fot. czytelnik portalu, MZ

 „Po godzinach” jest działem satyrycznym, a treści w nim zawarte mają bawić, rozśmieszać i dawać do myślenia. Memy, filmiki i zdjęcia tworzone są przez naszą redakcję i czytelników portalu faktykaliskie.pl, a ich celem nie jest obrażanie uczuć innych ani ośmieszanie osób tu występujących. Zachęcamy do przesyłania Waszych memów i pomysłów: 

Kategorie

poziomy 3

Poziomy 4

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany