Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 maj 2018 Godzina:
imieniny: Imisława, Urban

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Ciekawostki

„Agusia” odwzajemnia miłość S. Zagadka billboardu rozwiązana

Billboard z wyznaniem miłosnym usytuowany przy skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z Serbinowską to walentynkowy prezent Sebastiana dla żony Agnieszki. Para jest razem już od 24 lat i jak widać, nadal potrafi siebie zaskakiwać.

Zazwyczaj oglądamy na nich reklamy różnych marketów. Ten billboard od razu jednak przykuwa uwagę, bo umieszczone są na nim najpiękniejsze słowa. Serce wszystkich Agnieszek na widok tego billboardu zaczęło bić mocniej. Wyznanie było jednak skierowane do tej jedynej.

Nasz sobotni artykuł o tym nietypowym wyznaniu cieszył się dużą popularnością. Szybko udało się dotrzeć do bohaterów billboardu.  - Baner zauważyłam w czwartek, 8 lutego. Od razu wiedziałam, że to robota mojego męża. W jednej chwili poczułam się najszczęśliwszą kobieta na świecie – pisze nam Agnieszka.

"Agusia" i S., czyli Agnieszka i Sebastian - małżeństwo z 20-letnim stażem.

Billboard był już gotowy we wtorek. Dwa dni zatem czekał, by właściwa osoba go ujrzała. Agnieszka tamtędy często jeździ, więc była to tylko kwestia czasu i spostrzegawczości. Jak przyznaje Agnieszka, mąż bardzo lubi ją zaskakiwać, a że zawodowo zajmuje się wyklejaniem bilboardów, nie sprawiło mu to najmniejszego problemu.

Agnieszka w tym roku kończy 40 lat, jej mąż Sebastian 42. Poznali się w Parku Przyjaźni przez wspólnych znajomych. Parą są już 24 lata, a w kwietniu tego roku będą obchodzić 20-tą rocznicę ślubu. Mają dwójkę dzieci: 19-letnią Natalię i 16-letniego Dawida. Już na początku małżeństwa musieli zmierzyć się z bardzo trudną sytuacją:  - Na pierwszą rocznicę naszego ślubu dowiedzieliśmy się, że nasza roczna córeczka jest chora na raka. Świat nam się zawalił – wspomina Agnieszka. Na szczęście, po długotrwałym leczeniu i operacji, córka wyzdrowiała i wyrosła na piękną i mądrą kobietę.

Jaki jest przepis Agnieszki i Sebastiana na trwały, udany związek? - Nie ma chyba przepisu na udany związek. Jeśli dwoje ludzi naprawdę się kocha, lubi spędzać ze sobą czas, mają wspólne pasje, są dla siebie przyjaciółmi,  to chyba wystarczy, żeby być ze sobą szczęśliwymi – uważa Agnieszka.

Okazuje się, że miłosny baner z Serbinowskiej, to obecnie nie jedyny taki w Kaliszu. Przy ul. Legionów znajduje się podobny. Tutaj mężczyzna wzdycha do Edyty.

Zbieżność jest nieprzypadkowa. Autorem tego zlokalizowanego przy ul. Legionów jest brat Sebastiana. - Mój mąż wykleił ten billboard we wtorek i pokazał bratu, jaki prezent mi zrobił – zdradza nam Agnieszka. Ten postanowił, że w ten sam sposób zaskoczy swoją wybrankę. I trzeba przyznać, że obie panie tegoroczne walentynkowe prezenty od swoich Ukochanych zapamiętają do końca życia. A panowie test z pozytywnego zaskoczenia swoich kobiet zdali na szóstkę.

AG, fot. AG, MS, archiwum prywatne Agnieszki i Sebastiana

poziomy 1

Slaider podstrony

poziomy 2

Kategorie P

3R

4R

poziomy 3

Kalendarz P

Maj 2018

30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Poziomy 4

Ogloszenia Podstrony

Passat B5 LED ESP grzane fotele klima

08.05.18
Samochód użytkuję 10 lat, jestem jego drugim właścicielem, a pierwszym w Polsce, wszystko robione...

Ochrona Zarządu/Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG KAS/JPK

09.05.18
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia...

Działki budowlane

07.05.18
Na sprzedaż działki budowlane na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Zbiersk Cukrownia....
Polecane

KIEROWCA C+E - Transport Ciężarowy Józef Wypchło

11.10.16
Firma Transport Ciężarowy HiU Józef Wypchło zatrudni kierowców w transporcie międzynarodowym...
Dodaj ogłoszenie

poziomy 5

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany