Ciekawostki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 24 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Gerarda, Tomir

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Ciekawostki

Kaliszanka na „Wyspie przetrwania”. Dziś wieczorem startuje nowy hit Polsatu WIDEO

Szesnastu śmiałków z Polski i miesiąc zmagań podczas morderczych konkurencji w tropikalnym klimacie jednej z wysp archipelagu Fidżi – tak swoje przygodowe reality show zapowiada stacja Polsat. Wśród osób, które powalczą o główną nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych, jest kaliszanka Anna Rybak. Premiera programu już dziś wieczorem, 8 września.

„Wyspa przetrwania” to nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program telewizji Polsat, znany na świecie pod nazwą „Survivor” i emitowany od 2000 roku. Jak dotąd doczekał się 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.

„Uczestnicy zostaną podzieleni na dwa plemiona, które zasiedlą bezludną, odciętą od świata wyspę. To właśnie tam, niemal 16 tysięcy kilometrów od Polski na końcu świata, rozegra się prawdziwa walka o przetrwanie – tak swój nowy hit zapowiada stacja. - Pozostawieni sami sobie rozbitkowie, podobnie jak bohater „Cast Away: poza światem”, które było kręcone tuż obok, będą musieli zapewnić sobie ogień, żywność i schronienie”.

O udział w programie ubiegało się 10 tysięcy kandydatów. Wybrano 16, w tym kaliszankę Annę Rybak, absolwentkę III LO im. M. Kopernika w Kaliszu. Ania ma 26 lat, jest kosmetyczką. Sport uprawia pięć razy w tygodniu, szczególnie lubi jazdę konną i bieganie. Jest fanką biegów przełajowych, brała udział w Runmageddonie - ekstremalnym biegu z przeszkodami, chętnie ćwiczy na siłowni. Ostatnio próbuje swoich sił w fotomodelingu.

Stawka jest wysoka, bo główna nagroda wynosi 150 tysięcy złotych. Program startuje 8 września o godz. 20:00.

MIK, fot. i wideo: TV Polsat

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany