Aktualności - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kosma, Damian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Yjusk

Top Baner P

Top 900 x 200

Aktualności

Kręcą was kaliskie wiersze?

Konkurs na klip stanowiący ilustrację wiersza nawiązującego w treści do Kalisza lub regionu kaliskiego ogłosiło dla młodzieży Stowarzyszenie Promocji Sztuki „Łyżka Mleka”. Na filmy organizatorzy czekają do 15 października. Pula nagród wynosi aż 6 tysięcy złotych.

Konkurs pod hasłem „Kręcą nas kaliskie wiersze” skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Kalisza i regionu – zarówno indywidualnych autorów, jak i całych zespołów. Konkursowy klip, którego czas nie powinien przekraczać 5 minut, może być przygotowany dowolną techniką, ale musi zawierać cały tekst wiersza w formie napisów, recytacji, melorecytacji, śpiewu itp. Organizator deklaruje, że na prośbę uczestnika może udostępnić mu listę kaliskich wierszy. Walka toczy się o nagrody rzeczowe o łącznej wartości 6 tysięcy złotych; nagroda może być w całości przyznana jednemu autorowi czy zespołowi lub może być podzielona według uznania jury.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas IV Ogólnopolskiego Festiwalu Poetyckiego im. W. Karczewskiej. Więcej szczegółów i regulamin można znaleźć TUTAJ

MIK, fot. organizator

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Zakladki na podstrony

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany