Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 19 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Konstancja, Konrad

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Kryminalne

41-letni pedofil przyznał się do winy. "Dotyczyło to więcej niż jednego czynu"

41-latek, który został zatrzymany za molestowanie seksualne swojej pasierbicy przyznał się do winy i usłyszał zarzuty. Prokuratura nie zdradza szczegółów prowadzonego dochodzenia. Wiadomo jednak, że do wykorzystania dziewczynki doszło więcej niż jeden raz.

Z nieoficjalnych Informacji na temat procederu, do którego dochodziło w jednym z mieszkań kamienicy w ścisłym centrum miasta, wynika, że policję powiadomiła osoba znająca pedofila oraz jego ofiarę. Mundurowi do lokum wkroczyli w nocy z piątku na sobotę. – Mężczyzna został przesłuchany. Prokurator na podstawie zgromadzonych materiałów postawił mu zarzut z artykułu 200 kodeksu karnego – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. – Zgodnie z treścią zarzutu dotyczyło to więcej niż jednego czynu. Mężczyzna przyznał się do winy. Trwają dalsze czynności procesowe i ze względu na dobro procesowe nie można ujawniać szczegółów. 

Prokurator po przedstawieniu zarzutów 41-latkowi wystąpił do sądu o tymczasowy areszt dla mężczyzny, który miał wykorzystywać swoją pasierbicę. Decyzja o tym, czy najbliższe trzy miesiące spędzi w odosobnieniu zapadnie dziś po południu.

Artykuł kodeksu karnego dotyczący tego zdarzenia mówi, że "Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12". Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna jest ojczymem swojej ofiary.

AW, zdjęcie arch.

Banner srodek P

3 kolumny P

Kategorie -zakładki

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany