sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Wanda, Michał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Kryminalne

Wynieśli wszystko co wartościowe, zdemolowali dom. Włamanie na Majkowie ZDJĘCIA

Włamanie do domu jednorodzinnego na osiedlu Majków. W poniedziałek do południa nieustaleni sprawcy weszli do środka przez okno i skradli wartościowe przedmioty. Pozostawili po sobie kompletnie zdemolowane pokoje. Poszkodowana rodzina prosi świadków o pomoc.

Do włamania doszło przy ul. Szymanowskiego, między godziną 10.30 a 12.45 w poniedziałek, 11 lutego. Sprawcy (policja podejrzewa, że były to dwie osoby) uszkodzili okno od strony ogrodu i w ten sposób dostali się do środka. To, co gospodarze zastali po powrocie wprawiło ich w osłupienie. – Tak było wszędzie – mówi poszkodowana kaliszanka, pokazując zdjęcia jednego ze zdemolowanych pokoi. - Ukradli pamiątki, biżuterię, prezenty dzieci z chrztu, moją obrączkę. Z pozostałych rzeczy aparat Nikon, tablet, odkurzacz iRobot Roomba. To wynieśli w walizce, której brakuje.

Mieszkanie w takim stanie zastali po powrocie gospodarze

Poszkodowana rodzina prosi o pomoc świadków. Ważne są wszelkie informacje, które mogą pomóc w ujęciu sprawców. – Jeśli ktoś w tych godzinach przechodził lub przejeżdżał ulicą Szymanowskiego, ma zapis z kamery w samochodzie, albo pamięta sytuację która była dla niego dziwna, podejrzana, bardzo prosimy o kontakt – apelują ofiary złodziei. -  Mamy informację, że przed domem sąsiadów stał van z przyciemnionymi szybami, na włączonym silniku. Może ktoś coś, widział może rejestracja rzuciła się w oczy. Może ktoś widział osobę z dużą czarną walizką.

Zginęła m.in. ta obrączka

Według wstępnych ustaleń świadkowie widzieli młodego, około 20-letniego mężczyznę, który kręcił się przy bramie domu. Miał ciemne włosy i ciemną kurtkę.

Wszelkie informacje  w tej sprawie można kierować na numer alarmowy policji 997, 112 lub numer rodziny: 696 696 123.

Sprawcy uszkodzili okno i tak weszli do środka.

MIK, fot. arch. pryw. rodziny

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz