Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Daria, Prosimir

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Kryminalne

Zgłosiła gwałt. Zatrzymany 23-letni kaliszanin

Kaliska prokuratura prowadzi postępowanie w związku z zawiadomieniem młodej kobiety, która zgłosiła, że padła ofiarą gwałtu. O przestępstwo oskarżyła swojego 23-letniego znajomego. Mężczyzna został zatrzymany, ale zarzutu o gwałt nie usłyszał.

Do zgwałcenia miało dojść w świąteczny weekend. Tak twierdzi młoda kobieta, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie. – W związku z tym postępowaniem zatrzymany został 23-letni mieszkaniec Kalisza. Przedstawiono mu zarzuty dotyczące uporczywego nękania wraz z kierowaniem gróźb i w tym zakresie zostały zastosowane środki nieizolacyjne w postaci dozoru policyjnego połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej – mówi portalowi faktykaliskie.pl Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim. - Natomiast jeśli chodzi o postępowanie dotyczące konkretnie już samego zdarzenia (czyli zgłoszenia kobiety – dop. aut.),to zgodnie z wymogami procedury niezbędne jest przeprowadzenie przesłuchania przez sąd z udziałem psychologa. Taka czynność jest planowana i okoliczności tego zdarzenia będą weryfikowane.

Zarzutu zgwałcenia mężczyzna nie usłyszał. Ze względu na charakter sprawy śledczy nie chcą udzielać więcej informacji. Wiadomo jedynie, że mężczyzna i kobieta się znają.

MIK, fot. arch.

Banner srodek P

3 kolumny P

Kategorie -zakładki

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany