Kryminalne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Julianna, Izydor

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Kryminalne

Znany kaliski lekarz dotkliwie pobity

52-letni znany kaliski lekarz został zaatakowany na ulicy i dotkliwie pobity. Mężczyzna chciał udzielić pomocy przechodniowi pogryzionemu przez psa. Z pięściami rzucił się na niego właściciel zwierzęcia.

Do zdarzenia doszło 23 grudnia w okolicach ul. Widok. Około godz. 18.00 chirurg wyszedł z prywatnego gabinetu i wówczas stał się świadkiem ataku psa na człowieka. – Zwierzę, które znajdowało się pod opieką swojego właściciela zaatakowało przechodzącego obok 32-letniego mieszkańca Kalisza. Zaczęło gryźć go i szarpać za nogawkę spodni – mówi mł. asp. Witold Woźniak z zespołu prasowego kaliskiej komendy.

Z pomocą przechodniowi ruszył kaliski lekarz. Wówczas został zaatakowany przez właściciela psa. Napastnik uderzył 52-latka pięścią w twarz, na skutek czego lekarz drugą stroną głowy uderzył w mur. – Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Wykonujemy czynności w tej sprawie – dodaje mł. asp. Witold Woźniak.

Lekarz doznał poważnych obrażeń; policja określa je jako "powyżej 7 dni".  Poszkodowany przebywa w szpitalu. Rzecznik prasowy szpitala nie udziela informacji na temat stanu jego zdrowia.

MIK, fot. arch.

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany