Polityka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Polityka

„Odbiło mu”. Posłanka Lichocka o Misiewiczu WIDEO

Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON zalicza wizerunkową wpadkę za wpadką. Głośno jest o jego rzekomym hulaszczym zachowaniu w białostockim klubie czy pędzeniu na sygnale służbową limuzyną po …hamburgera. Politycy PiS-u albo go bronią albo unikają wypowiedzi na ten temat. Wyraźne stanowisko w sprawie Misiewicza zajęła posłanka PiS z Kalisza, Joanna Lichocka….

Ostre słowa o 27-letnim rzeczniku MON padły w poniedziałek, w Jarocinie podczas spotkania Lichockiej z mieszkańcami. Jeden z uczestników wyrażał oburzenie zachowaniem Misiewicza, które opisują niektóre media. Posłanka ostro skomentowała sprawę  - Misiewicz jest młody. Odbiło mu. Woda sodowa nie wybiera wyłącznie Platformy. Wybiera też młodych chłopaków, którzy ciężko pracowali za darmo przez kilka lat, a teraz stali się bardzo ważnymi asystentami bardzo ważnego ministra, a mają 22, 23 lata. Woda sodowa uderzyła do głowy – mówiła Lichocka.

Wideo dzięki uprzejmości Gazety Jarocińskiej i portalu jarocinska.pl

Posłanka jednak broniła i usprawiedliwiała Misiewicza. Wskazywała, że od 17. roku życia jest asystentem Antoniego Macierewicza i przez kilka lat, za darmo bardzo ciężko pracował przy wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej. – Należy mu się order, i to nie jeden – uważa Lichocka. Jak wskazywała, jej zdaniem, Misiewicz odreagowuje teraz stres z ostatnich kilku lat. Co do ostatnich publikacji medialnych na jego temat, posłanka dodała, że „nie ma dowodów na jego zachowanie w klubie”.

27-letni Misiewicz dla opozycji jest symbolem nepotyzmu w rządach PiS i obsadzania stanowisk niekompetentnymi osobami. Nie ma wykształcenia wyższego, jest dopiero w trakcie studiów. W ostatnich dniach Fakt donosił, że „w czwartek, 17 stycznia, Misiewicz podjechał pod białostocki klub WOW ekskluzywną limuzyną, w towarzystwie ochroniarza. Na imprezie bawił się znakomicie. Nagabywał DJ-a, zaczepiał studentki, niektórym przy barze stawiał kolejki.”.

Teraz światło dzienne ujrzała kolejna przygoda rzecznika MON. Jak podaje lokalny serwis "Express Elbląg" w kwietniu 2016 r. rządowa limuzyna miała na sygnale przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, wioząc rzecznika na burgera.

AG, fot. MON, wideo: jarocinska.pl

 

 

 

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany