Powiat - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kosma, Damian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Yjusk

Top Baner P

Top 900 x 200

Powiat

"Lepiej zapobiegać niż leczyć". Piknik Zdrowia w Brzezinach

Brzeziny zapraszają na Wielkie Święto Zdrowia. Ideą imprezy jest profilaktyka oraz promowanie zdrowego trybu życia. Piknik odbędzie się w niedzielę, 27 sierpnia na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzezinach. Start o godziny 13.00.

Będzie można posłuchać o zdrowym odżywianiu, profilaktyce zdrowotnej, leczeniu chorób przewlekłych, toksyczności syntetycznych substancji mających wpływ na gospodarkę hormonalną organizmu, a także o  zagrożeniach żywności GMO.

Wśród prelegentów znajdą się:

Jerzy Zięba – autor bestsellera „Ukryte terapie”, od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom.

Dr Hubert Czerniak – lekarz chorób wewnętrznych z ponad 20-letnim stażem, autor serii programów „Włączamy myślenie”, w których porusza tematy związane z nowotworami, szczepieniami, naturalną detoksykacją czy chorobami cywilizacyjnymi.

Dr Andrzej Vogt – doktor Uniwersytetu Wrocławskiego, chemik, autor preparatu stosowanego w leczeniu nowotworów oraz profilaktyce nowotworowej.

Dr Jarosław Sachajko – doktor nauk rolniczych,  poseł na Sejm RP, ekspert w dziedzinie promowania rodzimych produktów prosto od rolnika oraz lokalnych producentów zdrowej, nieprzetworzonej żywności wolnej od GMO.

Marta Dul – dietetyk, doradca żywieniowy, propaguje świadome, prozdrowotne podejście do życia i prawidłowego żywienia.

Janusz Nawolski – magister farmacji, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jego pasją jest fitofarmacja oraz farmakognozja i leki pochodzenia naturalnego, a także zdrowa żywność. Od lat zwraca uwagę na zagrożenia zawarte w żywności, a zawodowo zajmuje się organicznymi nutraceutykami, czyli środkami spożywczymi łączącymi w sobie wartości żywieniowe i cechy środków farmaceutycznych.

Robert Wagner - rolnik prowadzący gospodarstwo ekologiczne, zwraca szczególną uwagę  na patologie systemu stawiające pod znakiem zapytania sens produkcji zdrowej żywności.

W programie zaplanowano również atrakcje dla dzieci, pokazy pierwszej pomocy, stoiska z żywnością ekologiczną a dla chętnych zajęcia ZUMBA FITNESS na plaży.

Spotkanie ma formę pikniku, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich z kocykami i leżakami, aby to popołudnie spędzić w miłej atmosferze, wśród specjalistów promujących naturalne metody leczenia oraz profilaktykę zdrowotną.

Organizatorami wydarzenia są: Marcin Knop, Krzysztof Niedźwiedzki, wójt gminy Brzeziny oraz Przemysław Sułek, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brzezinach. Więcej informacji na fb: Piknik Święto Zdrowia

AW, organizatorzy

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany