Powiat - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Samuela, Sobiesław

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Powiat

Motocykliści charytatywnie ZDJĘCIA

Moc atrakcji czekało w sobotę na miłośników motocykli i militariów, którzy pojawili się przy stadionie Miejsko Gminnym w Nowych Skalmierzycach. Wszystko za sprawą festynu pod hasłem Motoserce, którego organizatorami był klub Iskra MC Poland. Głównym celem imprezy było zebranie jak największej ilości krwi. Zdaniem organizatorów, krwiodawcy z Nowych Skalmierzyc, Kalisza i okolic spisali się na medal.   

Przewozy pojazdami militarnymi, strzelanie z replik karabinów ASG, ścianka wspinaczkowa, loterie i konkursy, a także mnóstwo zabaw dla dzieci, strefa muzyczna i parada motocykli zakończona pokazem sztucznych ogni. Motocykliści z klubu Iskra MC Poland postarali się o to, żeby podczas charytatywnego festynu każdy znalazł coś dla siebie. – Wszystko po to, żeby zgromadzić jak najwięcej osób, które zgodzą się oddać krew, która przecież jest potrzebna nie tylko motocyklistom, ale i wszystkim ludziom. Mamy nadzieję, że dopiszą ci, którzy krew oddają systematycznie, ale również znajdą się osoby, które do tego grona dołączą oddając krew po raz pierwszy – mówił jeszcze na początku imprezy Łukasz Rosiński, organizator, członek klubu Iskra MC Poland.

Pobór krwi w hali stadionu miejskiego w Nowych Skalmierzycach rozpoczął się o godzinie 13.00. Godzinę później  do rejestru było wpisanych już ponad 50 osób, a kolejki do oddania krwi nie zmniejszały się.

Ewelina Samulak, fot. autor

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany