sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Powiat - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Anastazja, Wincenty

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Powiat

Nowoczesna szklarnia i plac manewrowy powstają przy Zespole Szkół w Opatówku ZDJĘCIA

Trwają prace budowlane w Zespole Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku (pow. kaliski). Powstaje tam nowoczesna szklarnia dydaktyczna wraz z placem manewrowym do nauki jazdy w ramach kształcenia zawodowego uczniów.

W zakres inwestycji wchodzą: roboty rozbiórkowe, budowa placu manewrowego z kostki granitowej (dla nauki jazdy kategorii B, T oraz C) oraz budowa obiektu szklarni dydaktycznej jednokondygnacyjnej o pow. ok. 800 m2 wraz z nowoczesnym wyposażeniem.

Cała infrastruktura ma zostać oddana do użytku w styczniu 2021 roku.

Roboty budowlane są realizowane w ramach projektu pn. „Budowa szklarni dydaktycznej oraz placu manewrowego do nauki jazdy na potrzeby kształcenia zawodowego w Zespole Szkół im. St. Mikołajczyka w Opatówku”, dofinansowanego w ramach Poddziałania 9.3.5 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Celem projektu jest poprawa jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Aglomeracji Kalisko–Ostrowskiej oraz jego dostosowanie do potrzeb rynku pracy poprzez budowę infrastruktury kształcenia zawodowego młodzieży wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół im. St. Mikołajczyka w Opatówku.

Wartość całkowita projektu to 2,9 mln zł, z czego 2,1 mln zł stanowi dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

MIK, fot.  Marcin Kupajski

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz