Powiat - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Tworzysława, Ronald

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Powiat

W Iwanowicach i Brzezinach powstaną Podwórka Talentów Nivea

Wyjątkowe place zabaw wywalczyli dla Brzezin i Iwanowic w powiecie kaliskim internauci biorący udział w projekcie marki Nivea. W całej Polsce wytypowano w sumie 20 zwycięskich lokalizacji. Firma wybuduje tam Podwórka Talentów, w których dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

W ramach akcji Nivea wybuduje podwórka dla naukowców, sportowców oraz artystów. Wyposażone zostaną w sprzęty, które pozwolą dzieciom na rozwijanie ich talentów w tych trzech obszarach. Taki plac zabaw powstanie m.in. w Iwanowicach w gminie Szczytnki, które w głosowaniu zdobyły aż 59 600 głosów, plasując się na pierwszej pozycji w rankingu. Na miejscu trzecim znalazły się Brzeziny w powiecie kaliskim, zdobywając 43 281 głosów.

Łącznie do projektu zgłosiło swoje prace ponad 500 gmin, szkół podstawowych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Spośród nich jury konkursu wybrało 200 zgłoszeń, które trafiły do drugiego etapu konkursu. Ostateczną decyzję o tym, kto wygra place zabaw podjęli internauci, którzy od 10 czerwca do 31 lipca b.r. głosowali na wybrane prezentacje i filmy poprzez stronę www oraz aplikację mobilną. W tegorocznej edycji konkursu oddano łącznie aż 1 563 822  głosów. Podwórka Talentów Nivea powstaną w 20 zwycięskich lokalizacjach.

Więcej na temat akcji można przeczytać na stronie projektu www.podworko.nivea.pl.

MIK, fot. org.

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany