Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 kwiecień 2018 Godzina:
imieniny: Leonia, Trojan

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

10 sekretów Marilyn Monroe ZDJĘCIA

To wieczór, w którym Sonia Bohosiewicz opowiada i śpiewa o tajemnicach wielkiej gwiazdy i symbolu seksu. Koncert popularnej aktorki odbędzie się w sobotę, 14 października, o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Sztuki.

Wszyscy wiedzą, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu „Happy Birthday”, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała wielu adoratorów, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… „Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie” – mówią producenci koncertu. „”Sekrety wielkiej gwiazdy opowie i wyśpiewa Wam Sonia Bohosiewicz”. Popularna aktorka zaprasza wszystkich do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic.

To jest wieczór pełen emocji złożony z piosenek wykonywanych nie tylko przez Marilyn Monroe, ale także Ellę Fitzgerald czy Franka Sinatrę oraz utworów znanych publiczności z filmu Janusza  Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. Usłyszymy zatem m.in. „Diamonds are the best girl’s friend”, “New York, New York”, „I’ve got you under my skin”, „Teach me, Tiger” czy „I’m beginning to see the light”.

Soni Bohosiewicz towarzyszyli będą znakomici polscy muzycy: Michał Walczak Rorat na gitarze, Michał Rorat na fortepianie, Michał Kapczuk na kontrabasie i Przemysław Pacan na perkusji. Gościnnie prezentuje się również tancerka burleski – Betty Q. To muzyczna uczta, wciągająca opowieść i wspaniała scenografia.

Sonia Bohosiewicz należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Nagrodzona m.in. za rolę w komedii „Rezerwat” doskonale radzi sobie również na estradzie i w serialu. Rola Pielęgniarki w „Diagnozie” należy do najbardziej barwnych elementów najnowszej produkcji TVN. To kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, którym potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Z powodzeniem bierze  udział w wielu projektach muzycznych, a od niedawna tworzy również własne produkcje koncertowe.

R. Kuciński, fot. M.Makowski, wideo: YouTube

poziomy 1

Slaider podstrony

poziomy 2

Kategorie P

3R

4R

poziomy 3

Kalendarz P

Kwiecień 2018

26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
  • Na dziś nie ma jeszcze wpisanych żadnych wydarzeń. Sprawdź kolejne terminy, a jeśli dziś dzieje się coś interesującego, napisz o tym do nas na:

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Poziomy 4

poziomy 5

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany