Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Rozrywka

Kaliszanka w „Idolu”. W środę ostatni castingowy odcinek programu

16-letnia kaliszanka Justyna Garczarek, podopieczna Studia Wokalno – Artystycznego Piano Song w Kaliszu, walczy o udział w talent show Polsatu "Idol". Już w środę wieczorem ostatni castingowy odcinek tego popularnego programu. Justynie kibicujemy o godz. 20.00.

Kultowy program wokalny powrócił na antenę Polsatu po 12 latach przerwy. Wśród uczestników znalazła się 16-letnia Justyna Garczarek, uczennica Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Młodziutka wokalistka przeszła pomyślnie wszystkie castingi we Wrocławiu, ujmując jurorów wykonaniem “I have nothing” Whitney Huston i piosenki “Szyba” z musicalu Metro. W środę o godz. 20.00 zobaczymy ją w ostatnim castingowym odcinku programu. Za jurorskim stołem zasiądą: Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska, Janusz Panasewicz oraz Wojciech Łuszczykiewicz.

Idol emitowany był w telewizji od 2002 do 2005 roku. Na antenę powrócił po 12 latach przerwy. To konkurs wokalny, w którym, po wstępnych eliminacjach dokonywanych przez specjalną komisję, finaliści wykonują utwory wokalne w kolejnych programach, a zwycięzcę wybierają telewidzowie za pomocą wysyłanych smsów. Nagrodą jest profesjonalne przygotowanie i wydanie albumu oraz promocja wykonawcy na rynku muzycznym.

Pierwszą edycję, wiosną 2002, wygrała Alicja Janosz, drugą Krzysztof Zalewski, trzecią Monika Brodka, a czwartą Maciej Silski. Czy kaliszanka będzie kolejną zwyciężczynią? Trzymamy kciuki!

MIK, fot. arch. pryw.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany