Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Rozrywka

Koncert „Gwiazdy Disco Polo” w Kaliszu!

To może być wielka atrakcja dla fanów disco polo i ich rodzin. A na pewno jest to duży sukces mieszkańców osiedla Rajsków, którzy wybrali sobie w Budżecie Obywatelskim organizację koncertu „Gwiazdy Disco Polo” i dużego festynu rodzinnego. Plan imprezy nabiera już konkretnych kształtów, ale tytułowa „gwiazda” imprezy jest jeszcze nieznana. A Waszym zdaniem kto powinien zagrać na takim koncercie?

„Koncert Disco Polo i animacje dla dzieci w trakcie festynu rodzinnego na „Rajskiej Polanie” przy ulicy Wał Matejki” to jeden z projektów zgłoszonych przez kaliszan do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego. 170 osób zagłosowało „za” i stało się. Koncert przeszedł do realizacji,  jako jeden z trzech lokalnych projektów BO osiedla Rajsków.

Miasto ogłosiło przetarg na organizację tej imprezy. Na razie wiadomo, że festyn odbędzie się 1 lipca przy Wale Matejki. Firmy, które będą chciały przystąpić do przetargu, muszą zaproponować występ odpowiedniej gwiazdy disco polo i zapewnić DJ na czas trwania całego festynu. Królować ma muzyka taneczna, popularne przeboje i oczywiście disco polo. A do tego wszelkie dodatki: animatorzy zabaw, malowanie twarzy, skręcanie balonów, pokazy baniek mydlanych. Wymarzony festyn rodzinny!

Zabawa ma kosztować Miasto do 40 tysięcy złotych. Oferty na organizację imprez można składać do 20 marca.  

A gdyby wybór gwiazdy disco polo takiego koncertu należał do was? Kogo wybierzecie? Głosujcie w naszej ankiecie (w prawej kolumnie pod tym artykułem) i dzielcie się komentarzami na naszym fanpage.

MS, fot. pixabay.com

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany