Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Tworzysława, Ronald

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Rozrywka

Musicale! Musicale! ZDJĘCIA

Popularne piosenki ze spektakli i filmów muzycznych w piątkowy wieczór na kaliskim rynku wykonali Anastazja Simińska i Filip Pinczewski. Ich występu nagrodzono entuzjastycznymi brawami.

Są piękni, młodzi, utalentowani, a do tego z Kalisza. To aż za dużo powodów, aby już na początku lata powiedzieć, że ich występ był jednym z najbardziej udanych koncertów Muzycznego Lata na kaliskim Rynku. Wokalistka Anastazja Simińska i pianista Filip Pinczewski z powodzeniem rozwijają swe kariery solowe, ale w duecie również prezentują się znakomicie.

W piątkowy wieczór wykonali dla kaliszan największe przeboje musicalowe m.in. z „Chicago”, „Nędzników” czy „Rodziny Adamsów”, hity teatrów i filmów muzycznych spopularyzowane przez m.in. Raya Charlesa, Franka Sinatrę czy Norah Jones. Usłyszeliśmy hity zarówno z musicalowej klasyki, takie jak „Somewhere over the rainbow” czy „All that jazz”, jak i z najnowszych produkcji filmowych, takich jak „La la land”.

Wśród entuzjastycznie reagującej widowni dostrzec można było dumnych rodziców obojga artystów oraz spore grono przyjaciół zawsze niecierpliwie czekających na kolejne występy Anastazji i Filipa w ich rodzinnym mieście.

RK, zdj. FELA

 

 

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany