Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Julianna, Izydor

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Rozrywka

Otwierają park trampolin w Ostrowie. Kiedy powstanie w Kaliszu?

Jeszcze w grudniu u naszych sąsiadów zacznie działać Park Trampolin JJ – miejsce rozrywki i sportu ze ścieżkami akrobatycznymi, trampolinami zakończonymi basenami z gąbkami czy strefą zbijaka. W Kaliszu tego typu atrakcja powstaje pod nazwą Orange Trampolin Park. Nie wiadomo jednak gdzie będzie się znajdować ani na kiedy zaplanowano jego otwarcie.

Jak informuje portal infostrow.pl Park Trampolin JJ pierwszych klientów przyjmie już na początku grudnia. Obiekt znajduje się przy ul. Raszkowskiej 68.  - Park Trampolin JJ to pierwsze tego typu miejsce w Ostrowie i okolicach. Będzie on miejscem dla wszystkich miłośników dobrej zabawy, od amatorów po zawodowców, od malucha do seniora. JJ Park Trampolin pozwoli Wam spędzić czas radośnie, a zarazem aktywnie – czytamy na profilu JJ Park Trampolin.

W obiekcie o powierzchni ponad 1000 m kw. znajdą się ścieżki akrobatyczne, trampoliny zakończone basenem z gąbkami, arenę, strefę siatkówki, strefę koszykówki, strefę zbijaka, ściankę wspinaczkową, specjalne miejsce na organizację np.  imprez urodzinowych.

Prace przy Park Trampolin JJ w Ostrowie Wielkopolskim są już na zaawansowanym poziomie. Centrum rozrywki ma być otwarte jeszcze w grudniu.

Tego typu park rozrywki powstaje również w Kaliszu. Prace nad uruchomieniem Orange Trampolin Park, bo tak ma nazywać się to miejsce, trwają już od maja tego roku. Przestrzeń podzielona będzie na kilka stref. W każdej z nich znajdą się atrakcje dostosowane do wieku uczestników i intensywności zabawy. Najmłodszych pewnie najbardziej zainteresuje strefa zbijaka i trampoliny zakończone basenem z pianek. Dla starszych przeznaczone będą większe trampoliny z dużą siłą odrzutu, ścieżki akrobatyczne, strefa siatkówki i pierwszy w Polsce „Tor Ninja”, który składa się z przeszkód, lin, mostów, plątaniny rurek. Zabawa ma polegać na jak najszybszym pokonaniu toru i dotarciu do mety.

Orange Trampolin Park w Kaliszu miał powstać jeszcze w te wakacje. Do tej pory nieznana jest jego oficjalna lokalizacja. Z inicjatorami tego przedsięwzięcia, mimo wielu prób, nie udało nam się skontaktować. Na swoim profilu na facebooku Orange Trampolin Park ostatnia informacja datowana jest na 5 października.

Wygląda jednak na to, że poskakać w profesjonalnym parku trampolin szybciej będą mogli ostrowianie.

AG, fot. JJ – Park Trampolin, Orange Trampolin Park

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany