Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 24 maj 2018 Godzina:
imieniny: Tomira, Wincenty

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Rozrywka

„Przepraszam, co Pan tu robi?” Najlepsza komedia roku w Kaliszu

Anna Korcz, Aleksandra Szwed, Waldemar Obłoza i inni aktorzy, znani szerszej publiczności głównie z małego ekranu, wystąpią w Kaliszu w błyskotliwej, pełnej żartów i absurdalnych dialogów komedii. Na spektakl zatytułowany „Przepraszam, co Pan tu robi?” zaprasza Agencja Artystyczna Diabeł. Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży.

Sztuka Arkadiusza A. Grochota według pomysłu Arkadiusza Pawlaka, nazywana jest najlepszą komedia roku i zbiera pozytywne recenzje publiczności. „Genialna, dwugodzinna zabawa!”, „rewelacyjny spektakl”, „świetnie spędzony wieczór” – tak oceniają ją internauci. O czym jest? W materiałach promocyjnych czytamy:

„Był ciepły jesienny wieczór. Słońce powoli zachodziło ustępując miejsca nocy. Delikatny wiatr, poruszał gałązkami starej wierzby, cicho postukując w okiennicę stuletniego dworku. Jedynym i niepodważalnym świadkiem tamtych wydarzeń był księżyc dążący do pełni. Lecz nie uprzedzajmy faktów! Pomieszczenie, w którym się znajdujemy, urządzone z gustem, wydawać by się mogło oazą spokoju, lecz czy oby na pewno? Michał usiadł wygodnie w fotelu, przewracając kolejną stronę gazety, ukradkiem zerka na Marię, która ciągnąc Karola za rękę, w pośpiechu trzaska drzwiami. Tymczasem Krystyna, ze stoickim spokojem, bacznie obserwuje Jana, który skrzętnie szuka zegarka. Czy spodziewają się, że już niebawem? Czy przeczuwają, że już za chwilę?... Jedno jest pewne, teraz wydarzenia zaczynają toczyć się błyskawicznie. Los bohaterów wydaje się być przesądzony. Czy aby na pewno? Pięć osób, siedem osobowości i jedna szafa. Co z tego wyniknie? Sytuacje, które miały miejsce poddawane są w wątpliwość, a czasy tych wydarzeń nie do końca są określone. Absurdalne dialogi, błyskotliwe riposty, popkulturowa erudycja i sytuacje, w które bohaterowie zapędzają się z coraz większym entuzjazmem. Perypetie tych postaci, są bliskie każdemu z nas. Zobaczymy w nich siebie, wujka czy sąsiada. Nie jest to kolejna adaptacja angielskiej sztuki. Rozśmieszy, zaskoczy, momentami oburzy. Po obejrzeniu tej komedii, będziesz miał więcej pytań niż odpowiedzi. Pytań, na które odpowiedzieć musisz sobie sam”.

Spektakl wystawiony zostanie w Kaliszu 9 grudnia (sobota) o godz. 16.00 w Sali Konferencyjno-Koncertowej UAM przy Nowym Świecie. Bilety w cenie 80 zł dostępne są w salonach Empik w Galerii Amber i Galerii Tęcza oraz na stronach: www.kupbilecik.pl, www.agencjadiabel.pl , www.biletyna.pl oraz www.ebilet.pl.

Obsada:

MARIA: Agnieszka Wielgosz / Aleksandra Szwed
KRYSTYNA: Anna Korcz / Małgorzata Kosik
JAN: Bartosz Żukowski / Kazimierz Mazur
KAROL: Wojciech Błach / Łukasz Konopka
MICHAŁ: Waldemar Obłoza / Paweł Okoński / Andrzej Niemirski

Artykuł reklamowy, fot. org.

poziomy 1

Slaider podstrony

poziomy 2

Kategorie P

3R

4R

poziomy 3

Kalendarz P

Maj 2018

30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
  • Na dziś nie ma jeszcze wpisanych żadnych wydarzeń. Sprawdź kolejne terminy, a jeśli dziś dzieje się coś interesującego, napisz o tym do nas na:

Poziomy 4

Ogloszenia Podstrony

Passat B5 LED ESP grzane fotele klima

08.05.18
Samochód użytkuję 10 lat, jestem jego drugim właścicielem, a pierwszym w Polsce, wszystko robione...

Ochrona Zarządu/Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG KAS/JPK

09.05.18
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia...

Działki budowlane

07.05.18
Na sprzedaż działki budowlane na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Zbiersk Cukrownia....
Polecane

KIEROWCA C+E - Transport Ciężarowy Józef Wypchło

11.10.16
Firma Transport Ciężarowy HiU Józef Wypchło zatrudni kierowców w transporcie międzynarodowym...
Dodaj ogłoszenie

poziomy 5

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany