Rozrywka - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Julianna, Izydor

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Rozrywka

„Ugotowani” w Kaliszu. Trwa casting

Kulinarne reality show „Ugotowani” po raz pierwszy zawita do naszego miasta. Stacja TVN poszukuje chętnych do udziału w programie. Casting trwa do 10 grudnia.

Producenci programu nie poszukują profesjonalnych kucharzy i osób uczących się w szkole gastronomicznej. - Zależy nam natomiast na osobach o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. Chcemy, aby na kolacjach w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk – mówi portalowi faktykaliskie.pl Paweł Kalisz z programu „Ugotowani”. – Należy mieć co najmniej 18 lat i skontaktować się z nami – najlepiej telefonicznie, ewentualnie poprzez formularz dostępny na oficjalnej stronie programu. Następnie spotkamy się z kilkoma kandydatami osobiście, ale szczegółów naboru nie chciałbym zdradzać.

 „Ugotowani" to popularne kulinarne reality show stacji TVN. W każdym odcinku występują cztery osoby, których zadaniem jest przygotowanie kolacji dla pozostałych uczestników. Po każdym spotkaniu odbywa się ocena podanych dań, jak i atmosfery podczas kolacji. Zwycięzca zdobywa 5 tys. złotych.

Producenci czekają na zgłoszenia do 10 grudnia. Sam program powstanie w Kaliszu w dniach 10 – 14 lutego 2017 r. Osoby zainteresowane udziałem mogą kontaktować się telefonicznie: 519 520 270 lub (22) 453 60 79 lub poprzez formularz dostępny TUTAJ.

MIK, fot. ugotowani.tvn.pl

 

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany