sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Samorząd - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 23 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Rajmunda, Klemens

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Samorząd

39 kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta ZDJĘCIA

Za nami pierwsze spotkanie Zespołu do spraw wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza. Gremium to rozpatruje 39 kandydatur.

Pretendenci do zasiadania w Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza - uczniowie kaliskich szkół ponadpodstawowych i studenci kaliskich uczelni - mogli zgłaszać się do 20 listopada. Łącznie zrobiło to 39 kandydatów. W formularzach zgłoszeniowych musieli wykazać swoją dotychczasową aktywność oraz doświadczenie, a także przedstawić pomysły na działalność w Młodzieżowej Radzie Miasta Kalisza.

Rada ta liczyć będzie 15 radnych - 13 spośród uczniów szkół ponadpodstawowych i 2 studentów. Na kadencję 2020-2022 zostaną oni wybrani przez Zespół ds. wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza, któremu przewodniczy wiceprezydent Grzegorz Kulawinek. Podczas środowego, pierwszego posiedzenia zespołu zgłaszane kandydatury były analizowane i oceniane pod względem formalnym. Kolejne posiedzenia wyłonią radnych Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza.

kalisz.pl, fot. Juliusz Kowalczyk

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz