Samorząd - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 21 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mira, Mateusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Samorząd

Kalisz najpiękniej rozświetlonym miastem? Konkurs Energi

Kalisz bierze udział w ósmej edycji konkursu "Świeć się z Energą". Dzięki głosom internautów ma szansę zostać najpiękniej rozświetlonym miastem w Polsce i zdobyć cenną nagrodę.

"Świeć się z Energą" to trwająca do końca stycznia 2017 r. akcja na którą składają się trzy kategorie konkursowe: ogólnopolski plebiscyt miast, w którym zostanie wyłoniona najpiękniej rozświetlona miejscowość; konkurs fotograficzny, w którym nagrodzone zostaną najpiękniejsze zdjęcia oddające blask świątecznej atmosfery oraz plebiscyt na najlepsze świąteczne iluminacje galerii handlowych. Kalisz bierze udział w pierwszej kategorii. Zwycięskie miasto wyłonią internauci. Fundatorem nagród jest Energa SA oraz Energa Obrót SA.

Miasta rywalizują ze sobą w dwóch etapach: regionalnym i ogólnopolskim. Najpierw z każdego województwa zostaje wyłoniony zwycięzca, który otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł w postaci sprzętu AGD. Dla Miasta, którego zbiór zdjęć uzyska największą liczbę głosów oddanych i zarejestrowanych w etapie ogólnopolskim zostanie przekazany sprzęt AGD o wartości około 40 000 zł. Nagrody zostaną przyznane pod warunkiem przekazania ich przez zwycięzcę, na cel charytatywny.

Głosować można w obu etapach za pomocą formularzy na stronie swiecsie.wp.pl W Wielkopolsce prowadzi Września z 73% głosów. Kalisz jest na drugim miejscu, mając 25% głosów. 

AB, MIK, fot. arch.

 

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany