Samorząd - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Samuela, Sobiesław

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Samorząd

O fotel szefa drogowców ubiega się … jedna osoba

Tylko jedna kandydatura spłynęła na konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. To czy Kalisz będzie miał nowego szefa drogowców okaże się w przyszłym tygodniu.

Aplikacje można było składać do 30 stycznia. – Wpłynęła jedna kandydatura – informuje nas Elżbieta Zmarzła, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Wiadomo, że jest to osoba niezwiązana do tej pory z Miejskim Zarządem Dróg i Komunikacji. To, czy jedyny kandydat zostanie szefem kluczowej miejskiej jednostki, ma rozstrzygnąć się w przyszłym tygodniu.

Zgodnie z  zarządzeniem prezydenta w sprawie naboru: należy go przeprowadzić również w przypadku zgłoszenia się jednego kandydata. Taka sytuacja miała już miejsce rok temu. 26 lutego 2016 roku ogłoszono konkurs na szefa MZDiK. Zgłosiła się tylko jedna osoba: wicedyrektor jednostki – Dariusz Mencel, którego kandydatura została zaakceptowana przez Komisję konkursową i prezydenta. Mencel przepracował na tym stanowisku niespełna trzy miesiące, pozostałe trzy spędził na zwolnieniu lekarskim. Następnie miasto rozwiązało z nim umowę, a obowiązki dyrektora MZDiK powierzono Krzysztofowi Gałce, który pełni je do dziś.

AG, fot. archiwum

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany