Samorząd - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kosma, Damian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Yjusk

Top 900 x 200

Samorząd

Objazd inwestycyjny w Kaliszu. Czy jest co oglądać?

Prezydent w roli przewodnika, a atrakcjami tej wycieczki będą kaliskie inwestycje. Miasto zaprasza kaliszan na objazd inwestycyjny po mieście. Sytuacja w mieście wskazuje, że będzie to krótka podróż, bo inwestycji nie ma u nas zbyt wiele. Władze Kalisza prawdopodobnie wzorują się na sąsiadach, bo w Ostrowie Wielkopolskim takie objazdy odbywają się od dawna.

- Zobacz, jakie inwestycje realizuje Twoje miasto. Zgłoś swój udział w objeździe inwestycyjnym, który odbędzie się już 16 września. – zachęca do skorzystania z miejskiej wycieczki Urząd Miejski w Kaliszu. Objazd inwestycyjny rozpocznie się od prezentacji projektu adaptacji wieży ratuszowej na cele kulturalno – edukacyjne. Później prezydent i wiceprezydenci poprowadzą kaliszan przed Ratusz. Gdyby ktoś jeszcze nie widział dziury w ziemi na Głównym Rynku, to będzie miał ku temu okazję właśnie wtedy.

Dalej władze Kalisza i zaproszeni kaliszanie wsiądą w autobusy KLA i ruszą w trasę. Prezydent „oprowadzi” kaliszan m.in. po Majkowskim Wembley i pokaże fontannę na placu Kilińskiego. Objazd ma trwać 3 godziny. W tym czasie można zwiedzić całe miasto. Nie wiadomo czym pochwali się władza i czy szerokim łukiem będą omijane takie „inwestycje” jak basen Delfin, nieistniejąca ścieżka rowerowa w Śródmiejskiej czy Stadion Miejski z usterkami.

Swój udział w objeździe inwestycyjnym można zgłaszać do 8 września. Taka podróż jest oczywiście bezpłatna. Formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Miejskiego pod tym linkiem. 

MS, fot. Kalisz.pl

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany