Samorząd - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 listopad 2017 Godzina:
imieniny: Aniela, Galezy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Samorząd

Urząd Miejski w internecie po nowemu

Miasto inwestuje w swój wizerunek. Trzy miesiące temu warszawska firma dla Kalisza stworzyła szczegółową strategię marketingową. W minionym tygodniu poznaliśmy nowe logo miasta i podstawowe zasady systemu identyfikacji wizualnej. Kolejnym krokiem w budowaniu nowego wizerunku Kalisza jest nowa strona internetowa Urzędu Miejskiego.

O nowej stronie internetowej miasta mówi się już od co najmniej roku. Główne jej założenia to zmiana układu graficznego, układu zawartych treści, a także panelu administracyjnego. Nowa strona ma być dostępna na urządzeniach mobilnych.

Miasto czekało z rozpoczęciem realizacji nowej witryny na strategię promocyjną miasta i identyfikację wizualną, bo wygląd miejskiego portalu musi opierać się na ich założeniach.

Nowe zasady strategii reklamowej Kalisza poznaliśmy w końcu maja. Te ustaliła dla nas warszawska firma Premium Consulting. Ich analizy i zalecenia kosztowały ponad 100 tysięcy zł. Marketingowcy stworzyli dla Kalisza nowe hasło promocyjne: zamiast funkcjonującego do tej pory: „Kalisz- młode duchem najstarsze miasto w Polsce”, teraz obowiązującym jest: „Kalisz – dopisz swoją historię”. Więcej na temat strategii promocyjnej miasta pisaliśmy TUTAJ

W minionym tygodniu miasto przedstawiło system identyfikacji wizualnej, czyli obowiązującą w działaniach promocyjnych miasta kolorystykę, czcionkę czy wzorzec graficzny i nowe logo. Funkcjonujące do tej pory z zielenią, rysem ratusza i rzeki zastępuje bardzo minimalistyczne, wzorowane na herbie, ale bez wyróżniającego nas trębacza. Nowy system wizualny Kalisza stworzyła wrocławska firma za blisko 29 tysięcy zł. Materiał z konferencji na ten temat zobaczycie TUTAJ

Teraz Ratusz może w końcu przystąpić do budowy nowej strony internetowej miasta. - Prace trwają już od jakiegoś czasu. W tej chwili oczekujemy na oferty firm, do których skierowaliśmy zaproszenie do przesłania oferty cenowej na zaprojektowanie i wykonanie serwisu internetowego miasta Kalisza – przekazuje Elżbieta Zmarzła, kierownik Biura Komunikacji Społecznej UM w Kaliszu.

Na nowy miejski portal w budżecie zarezerwowano  100 tysięcy zł. Nowa witryna ma być gotowa już za 3-4 miesiące, co jest dość krótkim terminem jak na tego typu zadanie.  - Myślimy, że jeszcze w tym roku wystartujemy z nową witryna, będzie to końcówka roku – mówi Elżbieta Zmarzła.

Do tego miasto zamierza postawić na profesjonalną promocję w internecie, dlatego bardzo możliwe jest stworzenie w Urzędzie nowego stanowiska – specjalisty ds. mediów społecznościowych.

AG, fot. kalisz.pl

poziomy 1

Slaider podstrony

poziomy 2

Kategorie P

R 3

R 4

poziomy 3

Kalendarz P

Listopad 2017

30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
  • Na dziś nie ma jeszcze wpisanych żadnych wydarzeń. Sprawdź kolejne terminy, a jeśli dziś dzieje się coś interesującego, napisz o tym do nas na:

Najnowsze ankiety

Czy uprawiasz sport?

Głosuj Zobacz wyniki

Poziomy 4

Ogloszenia Podstrony

Polecane

Skup Aut ! Skarszewska 26 ! Kalisz !

14.11.17
Skupujemy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy CAŁE I USZKODZONE, Angliki Bez opłat i prawa do...
Polecane

Skup Aut. Najlepsze ceny. Dojazd lawetą !

14.11.17
Skup aut, złomowanie . Najlepsze ceny, Wycena przez telefon, Profesjonalne podejście do klienta,...
Polecane

Dom jednorodzinny

17.11.17
Sprzedam dom pow.150 m2, działka 440m2 ,ogrzewanie gazowe , dobra lokalizacja.
Polecane

Doradca Klienta

09.11.17
<p>Lider na rynku finansowym, poszukuje kandydatów na nowe stanowisko: Doradca Klienta...
Polecane

Pożyczki gotówkowe

12.11.17
Pożyczki pozabankowe, dla osób pracujących, emerytów i rencistów, rolników oraz przedsiębiorców, od...
Dodaj ogłoszenie

poziomy 5

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany