sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 23 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Rajmunda, Klemens

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Ekskluzywne podłogi dla wielu pokoleń. Poznaj nową ofertę Chata Kalisz ZDJĘCIA

Ekskluzywne podłogi dla wielu pokoleń, teraz z bezpłatną dostawą do domu, dla bezpieczeństwa klientów bez bliższego kontaktu z dostawcą. Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chata w dobie pandemii ułatwia zakupy i oferuje najnowsze modele i style łatwych w montażu podłóg drewnianych, parkietów i paneli. W ofercie również okna dachowe, drzwi, cegły i płytki ręcznie formowane marki Vandersander oraz pokrycia dachowe kultowych już i niezawodnych producentów.

Jakość i dobra cena- to dwie cechy, które w hurtowni Chata Kalisz  stawiane są na pierwszym miejscu. Produkty, w tym wysokiej jakości podłogi są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zabrudzenia. Gdy inne podłogi znane z ogólnobudowlanych marketów ścierają się i tracą blask po kilku latach użytkowania, podłogi dostępne w hurtowni Chata Kalisz, np. producenta Tarkett to inwestycja dla wielu pokoleń.

Jednym z najchętniej wybieranych produktów są artystycznie postarzane, trójwarstwowe podłogi drewniane, które tworzą wyjątkowy i ciepły klimat w każdym salonie. A  w domach, które tętnią życiem dużej rodziny czy częstych gości świetnie sprawdzą się luksusowe podłogi winylowe, wyjątkowo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Hurtownia Chata Kalisz dostarcza materiały i gotowe produkty do domów i mieszkań w całym regionie już od 20 lat. Przez te dekady współpracy z klientami mamy stale w ofercie  drzwi marek Pol – Skone, Cal, Weekend. U nas kupisz drzwi wewnętrzne, zewnętrzne czy antywłamaniowe. A niezmiennym hitem Chata Kalisz jest klinkier i dachówki firmy Roben, Wienerberger i Meyer-Holsen.

 W dobie zagrożenia epidemicznego i społecznej izolacji nasze sklepy i hurtownie są otwarte w normalnych godzinach, oczywiście zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, a klientom oferujemy dostawy do domu z rozładunkiem, bez konieczności kontaktu z dostawcą.

Zapraszamy do hurtowni w Kaliszu

ul. Częstochowska 185
kom. +48 607 095 255
tel. +48 62 766 13 16

e-mail:

Ostrów Wielkopolski 
ul. Długa 17 
kom. +48 609 478 590
tel. +48 62 735 56 73

Sieradz
ul Wojska Polskiego 141
tel. +48 43 822 17 73
kom. +48 609 471 298

A na naszym fanpage https://www.facebook.com/chata.kalisz/   znajdziecie Państwo najnowsze oferty i zdjęcia z naszych realizacji

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz