sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 styczeń 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Galeria Tęcza celebruje 8 urodziny!

Galeria Tęcza w Kaliszu obchodzi w tym roku 8 Urodziny. Z tej okazji dla swoich Klientów, mieszkańców Kalisza i okolic, organizuje urodzinową akcję „Złoty Wieszak”, w której wygrać będzie można karty podarunkowe na zakupy w sklepach Galerii Tęcza.

Urodzinowa akcja w Galerii Tęcza rozpocznie się 15-go października, we wtorek i zakończy się w sobotę 19-go października.

Co zrobić, aby wygrać kartę podarunkową? Wystarczy w dniach trwania akcji zrobić zakupy za min. 100 zł, na maksymalnie dwóch paragonach i odnaleźć w jednym ze sklepów, którego paragon się przedstawia, specjalnie oznaczony urodzinowy „Złoty Wieszak” – Klient ten otrzyma kartę podarunkową Galerii Tęcza o nominale 50 zł! Karty wydawane będą przez hostessę, w punkcie obsługi klienta codziennie od 12:00 – 20:00.

„Już po raz ósmy celebrujemy urodziny Galerii Tęcza i zapraszamy naszych Klientów do wspólnego świętowania. Tym razem zachęcamy do udziału w akcji poszukiwania „złotego wieszaka”, w której codziennie rozdajemy karty na kolejne zakupy w Galerii Tęcza. To jednak nie koniec urodzinowych niespodzianek. Zapraszamy na finał akcji w sobotę 19 października. Będą konkursy z nagrodami oraz urodzinowy tort od PSS Społem. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia, w specjalnie na tę okazję, przygotowanej urodzinowej fotobudce” -  mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza w Kaliszu.

Finał urodzinowej akcji odbędzie się w sobotę 19-go października w godzinach od 13:00 – 17:00 na pierwszym piętrze Galerii.

Więcej informacji o tej akcji oraz o innych wydarzeniach w Galerii Tęcza na stronie internetowej: www.galeriatecza.pl oraz na profilu Galerii na portalu Facebook: www.facebook.com/galeriatecza.

Artykuł sponsorowany, fot. autor

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz