Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mieczysława, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Społeczne

Ostatni etap budowy nowej galerii ZDJĘCIA

Budowa nowej galerii handlowej na ostatniej prostej. Wewnątrz Kalinki urządzają się już najemcy. Cała budowa idzie błyskawicznie i prawdopodobnie najpóźniej w czerwcu nastąpi otwarcie galerii.

Część obiektów Kalinki jest już zadaszona i właśnie tam wprowadzają się już najemcy. Rozpoczęło się regałowanie obiektu przeznaczonego pod supermarket Piotr i Paweł i  wykańczanie wnętrz. Na zewnątrz wciąż trwają prace budowlane samych budynków i infrastruktury wokół.

Retail Park Kalinka to kilka niezależnych, jednopiętrowych obiektów handlowych - każdy zagospodarowany przez jednego lub dwóch najemców. Spółka Antan postawi na swoim terenie 4 taki budynki o powierzchni zabudowy około 7900 m2. Wokół centrum powstanie blisko 150 miejsc parkingowych. W planach jest również parking podziemny pod jednym z budynków dla 50 pojazdów. Sam koszt budowy parku handlowego to około 32 mln zł. Nazwę Kalinka dla retail parku wybrali sami kaliszanie. W obiekcie znajdzie się m.in. Piotr i Paweł, Brico Marche i Rossman. Konkretną datę otwarcia inwestor trzyma na razie w tajemnicy, ale ma to być pierwsza połowa tego roku.

MS, fot. autor, Galeria Kalina

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

R 5 P

3 kolumny P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany