Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 maj 2018 Godzina:
imieniny: Wisława, Emil

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Pomysł na stylową sypialnię!

Sypialnia nie jest po prostu miejsce, w którym oddajemy się nocnemu wypoczynkowi. To wszak przestrzeń, w której spędzamy niemalże jedną trzecią naszego życia. I choć nie zapraszamy do niej gości i jest ona dostępna wyłącznie dla domowników, warto z całą pewnością zadbać o to, by wyglądała stylowo i nowocześnie. wszak tak naprawdę w bardzo dużej mierze od jej wyposażenia i ozdobienia zależy to, czy będziemy mieć dobre sny, czy nasz wieczorny relaks się uda oraz czy wstaniemy rano w dobrym humorze.

Wygodne łóżko to podstawa!

Nie da się ukryć, iż w sypialnianym wnętrzu to właśnie łóżko stanowi bazę, jeśli chodzi o umeblowanie. Powinno być więc stuprocentowo wygodne, a jego walory natury praktycznej muszą się rzecz jasna łączyć z zaletami ściśle praktycznymi. Dzięki temu będziemy mieli mebel, który w stu procentach spełni naszego oczekiwania.

Liczą się także ozdoby i dekoracje!

Sypialnia pozbawiona jakichkolwiek elementów dekoracyjnych z całą pewnością wyglądałaby niezwykle smutno, ponuro i pusto. Nie możemy zatem do takiej sytuacji dopuścić, podkreślmy wiec panującą w niej nowoczesność na najwyższym poziomie poprzez zastosowanie ciekawych elementów dekoracyjnych. Bardzo polecamy tu nowoczesne fototapety. Na szczęście tego typu modeli jest aktualnie w sprzedaży bardzo wiele, wierzymy zatem gorąco w to, że każdemu klientowi uda się wybrać dla siebie egzemplarz doskonały, taki, który w stu procentach spełni jego wyobrażenia o pięknie na miarę dwudziestego pierwszego wieku.

Bardzo poleca się na przykład zastosowanie modeli monochromatycznych. Ich niebywała elegancja i stylowość są bowiem bardzo istotnymi wyznacznikami ich jakości. Na jaki kolor postawić ?Rzecz jasna to zleży od tego, w jakie kolorystyce urządzoną mamy naszą sypialnię. 

Modele trójwymiarowe to również kwintesencja nowoczesności. Gdy stosujemy je w sypialni, wybierzmy taki egzemplarz, który pozwoli nam zatopić się w marzeniach. Na przykład model przedstawiający niebo czy kosmos okazują się być idealnymi propozycjami. Dobrym pomysłem jest także zamontowanie na jednej ze ścian w sypialni fototapety nowoczesnej z piękną uliczka w roli głównej. Miłośnicy klimatów egzotycznych niechże zaś wybiorą jakiś nietypowe zwierzęce printy – będzie naprawdę pięknie!

Bardzo polecamy także zastosowanie w sypialnianej przestrzeni modelu inspirowanego twórczością Banksy’ego. Ten niezwykły artysta bardzo często odnosi się w swoich dziełach do aktualnych problemów świata. Nie brak jednak także odniesień humorystycznych. Jego malunki znane są obecnie na całym świecie – warto tego typu nutkę nowoczesności zaprosić do sypialnianej przestrzeni!

Materiał partnera

poziomy 1

Slaider podstrony

poziomy 2

Kategorie P

3R

4R

poziomy 3

Kalendarz P

Maj 2018

30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
  • Na dziś nie ma jeszcze wpisanych żadnych wydarzeń. Sprawdź kolejne terminy, a jeśli dziś dzieje się coś interesującego, napisz o tym do nas na:

Poziomy 4

Ogloszenia Podstrony

Passat B5 LED ESP grzane fotele klima

08.05.18
Samochód użytkuję 10 lat, jestem jego drugim właścicielem, a pierwszym w Polsce, wszystko robione...

Ochrona Zarządu/Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG KAS/JPK

09.05.18
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia...

Działki budowlane

07.05.18
Na sprzedaż działki budowlane na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Zbiersk Cukrownia....
Polecane

KIEROWCA C+E - Transport Ciężarowy Józef Wypchło

11.10.16
Firma Transport Ciężarowy HiU Józef Wypchło zatrudni kierowców w transporcie międzynarodowym...
Dodaj ogłoszenie

poziomy 5

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany