Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 21 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Mira, Mateusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Społeczne

Szczenna suczka porzucona w lesie. Nagroda za informacje o jej właścicielu

Przez dwa dni pies wyczekiwał na skraju lasu między Morawinem a Kamieniem. Prawdopodobnie czekał na swojego właściciela. Szczenna suka była wyniszczona i zaniedbana. W końcu zlitował się nad nią pan Mariusz. Zabrał zwierzę najpierw do weterynarza, a później do siebie, do domu. Znalazca podejrzewa, że pies został porzucony. Szuka teraz właściciela, a za informacje o nim oferuje nagrodę: 500 zł.

Zdjęcie 1 z 2

Mariusz często jeździ po drodze wojewódzkiej nr 470. Suczkę czekającą przy poboczu widział we wtorek. W środę pies czekał w tym samym miejscu. Kierowca zatrzymał się i zabrał ją ze sobą. Zwierzę było głodne i wycieńczone.  W dodatku w zaawansowanej ciąży. -  Z informacji od weterynarza wynika, że pozostawiona  w lesie zostałaby zagryziona przez lisy, ona i jej szczeniaki. O ile w takim stanie dożyłaby oszczenienia. – mówi Mariusz.

Mężczyzna podejrzewa, że ktoś umyślnie porzucił sukę w lesie. Dlatego za wskazanie właściciela oferuje 500 zł nagrody. Pies pod jego opieką odzyskał siły. Jest ułożony pod względem zachowania i przeznaczony do adopcji.

Telefon kontaktowy: 513 702 560

MS, fot. Mariusz

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

R 5 P

3 kolumny P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany