Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kosma, Damian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Yjusk

Top Baner P

Top 900 x 200

Społeczne

Zmiany w teatrze. Odchodzi nie tylko Magda Grudzińska

Jak będzie wyglądać kaliski teatr pod rządami nowego dyrektora? Ten od momentu wygrania konkursu nie zdradza swoich planów. Wiadomo natomiast, że wraz z Magdą Grudzińską, która kierowała kaliską sceną przez ostatnie trzy lata odchodzi część zespołu.

Magdalena Grudzińska, dyrektor kaliskiej sceny

Zmiany czekają skład aktorski. W tym momencie to 19 osób. Jedna złożyła wypowiedzenie, drugiej kończy się umowa, ale na razie nie wiadomo, czy kontrakt będzie przedłużony. - Od wrześnie nie będzie w kaliskim teatrze Nataszy Aleksandrowicz, zdecydowała się odejść z teatru w Kaliszu do Sosnowca – mówi Magda Grudzińska, dyrektor Teatru im. W Bogusławskiego. Natomiast Łukasz Kaczmarek ma umowę też tylko do końca sierpnia, tylko z tego co wiem on chciał zostać. Jednak decyzja należy do nowego dyrektora.   

Odejdzie natomiast kilka osób spoza zespołu artystycznego. W nowym sezonie zabraknie m.in. Kalina Michockiej, kierowniczki operacyjnej w teatrze, która też złożyła wypowiedzenie. Czy w sezonie 2017/2018 widzowie zobaczą nowe twarze na scenie? Bartosz Zaczykiewicz, który 1 września obejmie stery w Bogusławskim jeszcze nie podzielił się swoimi pomysłami dotyczącymi przyszłości.

AW, zdjęcie arch. 

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

R 5 P

3 kolumny P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany