Szkoła dla Ciebie - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
imieniny: Adolfa, Emil
Dzisiaj jest: 21 sierpień 2019 Godzina:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyszukiwarka

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Szkoła dla Ciebie

EDULABOR Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy. Szkolenia biznesowe i rozwój personalny

Trafiliście Państwo w miejsce tworzone i wzrastające zaangażowaniem i pasją swoich pracowników oraz partnerów. Co nas wyróżnia? W portfolio Ośrodka Szkoleniowo – Doradczego Edulabor znajdują się szkolenia biznesowe i rozwojowe oparte na autorskich programach wykorzystujących nauki kognitywistyczne, narzędzia mentoringowe i coachingowe w podejściu somatycznym. Nasz warsztat pracy mocno wyróżnia się na rynku szkoleń. Pracujemy metodami interaktywnymi w formule intensive short practical training, metodą coachingu i mentoringu somatycznego (Somatic coaching & mentoring) i kognitywnego.

Kto jest naszym klientem?

Nasze szkolenia są skierowane do osób zawodowo pełniących funkcje kierownicze (menedżerów, liderów, kierowników, zwierzchników). Mentoring i coaching jest pomocny w rozwoju kompetencji i umiejętności takich jak: kierowanie ludźmi, kontrolowanie procesów, dyscyplinowanie, rozwiązywanie konfliktów, umiejętności negocjacyjne, strategiczne myślenie, wdrażanie strategii, work-life balance i wiele innych.

Co jest naszym celem?

Nadrzędnym celem mentoringu i coachingu menadżerskiego oraz szkoleń przez nas prowadzonych jest wsparcie klienta w uzyskaniu kompetencji i pewności w działaniach (odwaga kierownicza) prowadzących do ustalania celów i egzekwowania rezultatów. Ta umiejętność jest odnoszona zarówno do zadań własnych menagera, kierownika, lidera jak i podległych mu pracowników.  Uzyskujemy podnoszenie kompetencji zawodowych klienta w obszarach zarządzania, planowania, delegowania, motywacji i automotywacji, nawiązywania i utrzymywania relacji międzyludzkich (relacje wewnętrzne w zespołach pracowniczych) oraz innowacyjność i kreatywność zawodowa.

Jak przygotowujemy nasze programy?

Przygotowując autorskie programy szkoleń, czerpiemy z podejścia kognitywistycznego.

Można w uproszczeniu powiedzieć, że kognitywistyka to interdyscyplinarna nauka o umyśleCognitive science jako dziedzina naukowa zajmuje się wszystkimi zjawiskami dotyczącymi umysłu, szczególnie zagadnieniami dotyczącymi sposobu postrzegania bodźców i oddziaływania umysłu ze światem i innymi umysłami. Kognitywistyka czerpie z wielu różnych dziedzin wiedzy, począwszy od neurobiologii, psychologii rozwojowej i psychologii poznawczej oraz psycholingwistyki, po rezultaty nauk komputerowych. Wszystkie nasze szkolenia mają autorsko opracowane programy i są na bieżąco ewaluowane.

Współpraca partnerska

Z wielką przyjemnością informujemy, że od dnia 1.09.2018 roku Ośrodek Szkoleniowo- Doradczy Edulabor z siedzibą w Kaliszu nawiązał współpracę z Instytutem Kognitywistyki Macieja Bennewicza z siedzibą w Warszawie. Celem naszej współpracy jest promowanie, popularyzacja coachingu i mentoringu jako skutecznych strategii wspierających personalny rozwój człowieka oraz rozwój organizacji.

Zadaniem naszym jest promowanie kursów i szkoleń oferowanych przez Instytut Kognitywistyki Macieja Bennewicza w Warszawie, prowadzenie rekrutacji na te wydarzenia oraz organizacja wybranej oferty Instytutu w naszej siedzibie w Kaliszu. Zadaniem menadżerów OSD Edulabor jest przekazywanie klientom pełnej i rzetelnej informacji na temat specyfiki szkoleń i kursów Instytutu Kognitywistyki.

Najbliższym wydarzeniem jest szkolenie: „Bogactwo to stan umysłu”, prowadzone przez Macieja Bennewicza i Annę Prelewicz. Termin 25-26.01.2019; Miejsce: Kalisz ul. Górnośląska 56; Koszt szkolenia: 595,00 zł brutto.

Już dziś możecie Państwo rezerwować miejsce na to szkolenie.

Państwa potrzeby są naszymi wyzwaniami!

www.edulabor.pl

artykuł sponsorowany

poziomy 1

Slaider podstrony

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

poziomy 3

Kalendarz P

Sierpień 2019

29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany

W związku z wejściem w życie zmian w prawie ochrony danych osobowych i rozporządzenia unijnego RODO informujemy, że na naszej stronie www.faktykaliskie.pl, która należy do Grupy Multimedia Polska, używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty współpracujące z nami oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „przejdź do strony”. Kliknięcie opcji „przejdź do strony” jest automatycznie wyzwoleniem akceptacji powyższych zasad naszego regulaminu.

Informacje, które będą wykorzystywane:
Typ przeglądarki i jej ustawienia. Informacje o systemie operacyjnym urządzenia końcowego. Informacje o zainstalowanych plikach cookie. Informacje o innych identyfikatorach przypisanych do urządzenia końcowego. Adres IP, z którego urządzenie końcowe uzyskuje dostęp do strony internetowej klienta lub aplikacji mobilnej Informacje o aktywności użytkownika na urządzeniu końcowym, w tym o odwiedzanych stronach internetowych i wykorzystywanych aplikacjach mobilnych. Informacje o położeniu geograficznym urządzenia końcowego będą wykorzystywane.

Multimedia Polska S.A. dokłada wszelkich starań, aby niezbędne przetwarzanie Twoich danych osobowe było zgodne z przepisami prawa i nie naruszało Twoich podstawowych praw i wolności, w szczególności prawa do ochrony Twoich danych osobowych. Niniejsza Polityka Prywatności określa generalne zasady, według których przetwarzane są przez nas Twoje dane osobowe. Multimedia Polska S.A. pozyskuje Twoje dane bezpośrednio od Ciebie, ponadto ich powstanie może być skutkiem Twojej aktywności związanej ze korzystaniem przez Ciebie z naszych usług telekomunikacyjnych. W pewnych przypadkach, w ramach  prowadzonej przez Multimedia Polska S.A. działalności operacyjnej, dane dotyczące Twojej osoby mogą także być także pozyskiwane z innych źródeł. Przeczytaj uważnie zawarte w niniejszej Polityce zasady, aby zrozumieć jak i na jakich podstawach prawnych Multimedia Polska S.A. przetwarza Twoje dane osobowe. Jeśli w chwili czytania niniejszej Polityki jesteś naszym klientem musisz wiedzieć, że Twoje ewentualne żądanie zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych nie spowoduje natychmiastowego zaprzestania przetwarzania i usunięcia  tych danych z zasobów informacyjnych Multimedia Polska S.A. Proces wygaszania przetwarzania Twoich danych będzie zgodny z przepisami obowiązującego prawa, a zasady tego wygaszania są zawarte w niniejszej Polityce.

Dane kontaktowe
Administrator danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest Multimedia Polska S.A. z siedzibą w Gdyni (81-341), przy ulicy Tadeusza Wendy 7/9, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000238931, REGON: 190007345, NIP: 5861044881, kapitał zakładowy i łączna suma uiszczonych wkładów wynosi: 91.764.808,00 PLN Organ nadzoru ochrony danych osobowych
Jeśli masz zastrzeżenia co do sposobu i zakresu przetwarzania przez nas Twoich danych, bądź też  chcesz wnieść skargę na sposób obsługi Twojego wniosku lub żądania, informujemy Cię że właściwym organem nadzorczym w tym zakresie jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Kontakt w sprawie Twoich danych: w celu realizacji Twoich uprawnień, wyrażenia albo cofnięcia zgód oraz wnoszenia sprzeciwów, udaj się do Biura Obsługi Klienta, lub skontaktuj z infolinią pod numerem 244 244 244.