Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Daria, Prosimir

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Wydarzenia

Betlejem w Kaliszu. Niezwykły koncert w Arenie WIDEO

Takiego koncertu jeszcze w Kaliszu nie było! 4,5 tysiąca osób na widowni, scena 360° i gwiazdy polskiej muzyki: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Mate.O i Piotr Cugowski. A w ich wykonaniu najpiękniejsze kolędy z całego świata. Dla tych, którym nie było dane uczestniczyć w tym wydarzeniu mamy kilkunastominutowe nagranie wideo.

Artyści wystąpili w minioną środę w hali Kalisz Arena. Na widowni zasiadło (i zaśpiewało wspólnie z wokalistami i chórem) 4,5 tysiąca osób. Koncert przyciągnął mieszkańców całej diecezji kaliskiej, liczącej 282 parafie. Ale też okazja była wyjątkowa – w tym roku przypada 25-lecie istnienia diecezji. Koncert zainaugurował obchody jubileuszu.

W tym roku trasa koncertowa „Betlejem w Polsce” rozpoczęła się od Kalisza; wcześniej za każdym razem był to katowicki „Spodek”. Publiczność wysłuchała kolęd z całego świata, zaśpiewanych w nowych aranżacjach. Na zakończenie podzieliła się opłatkiem.

Organizatorem imprezy była Fundacja „Światło-Życie”, a dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Jak było? Dla tych, którzy nie mogli być osobiście, mamy krótkie wideo Telewizji Diecezjalnej Dom Józefa. Zobaczcie sami.

MIK, fot. UM Kalisz, wideo: Telewizja Diecezjalna Dom Józefa

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany