Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 19 kwiecień 2018 Godzina:
imieniny: Adolfa, Adolf

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Budujesz, remontujesz czy urządzasz ogród? Szukaj inspiracji i produktów

To, jak zapewniają organizatorzy, największa tego typu impreza w południowej Wielkopolsce. Tym razem Targi Budownictwa będą wyjątkowe, bo jubileuszowe. W weekend 14 i 15 kwietnia w kaliskiej hali Arena swoją ofertę będzie prezentować kilkudziesięciu wystawców z całej Polski. W jednym miejscu znajdziemy wszystko, co potrzebne do budowy domu, jego wyposażenia i dekoracji, aranżacji posesji i ogrodu. Organizatorzy sporo uwagi poświęcają ekologicznym i zarazem ekonomicznym rozwiązaniom budowlanym, a na V Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, dowiemy się też jak takie rozwiązania finansować z publicznych pieniędzy.

Wiosna to czas gdy wielu z nas planuje lub rozpoczyna remonty. Niezależnie od ich rozmiarów, czy ruszamy z budową domu, czy chcemy jedynie lekko odświeżyć pokój, na nowo zaplanować roślinność w ogrodzie, takie prace najlepiej rozpocząć od wizyty w tym jednym miejscu i czasie.

Hala Kalisz Arena, 14 – 15 kwietnia. Tegoroczne Targi Budownictwa to już piąta impreza z tej serii. Na kilkuset metrach powierzchni wystawienniczej prezentowane będą najnowsze trendy, technologie i rozwiązania, które z powodzeniem i bez zrujnowanego portfela zastosujemy u siebie. – Tradycyjnie prezentować się będą przedstawiciele branż od tzw. fundamentów po dach. Będą producenci materiałów budowlanych, wykonawcy tynków, posadzek, dachów, schodów, stolarki, armatury, systemów grzewczych. Ponadto producenci materiałów, które upiększą posesję czy ogród: kostki  brukowej, ogrodzeń, bram, roślinności – zapowiada Marlena Witman z firmy Kulig, organizatora Targów.

Na miejscu zapoznamy się też z nowoczesnymi i energooszczędnymi systemami ogrzewania, dowiemy się też jak i gdzie złożyć wniosek o dofinansowanie do ekologicznych inwestycji w nasz dom czy mieszkanie.

 Wolne chwile między zwiedzaniem kolejnych pawilonów, umilą nam dodatkowe atrakcje: gry i konkursy dla wszystkich gości. Wstęp na targi jest oczywiście darmowy, a dla firm i potencjalnych wystawców pozostały jeszcze wolne miejsca.

Więcej informacji o targach znajdziecie na stronie internetowej organizatora: http://www.targibudowlanekalisz.pl/targi-budowlane

Artykuł sponsorowany

poziomy 1

Slaider podstrony

poziomy 2

Kategorie P

3R

4R

poziomy 3

Kalendarz P

Kwiecień 2018

26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
  • Na dziś nie ma jeszcze wpisanych żadnych wydarzeń. Sprawdź kolejne terminy, a jeśli dziś dzieje się coś interesującego, napisz o tym do nas na:

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Poziomy 4

poziomy 5

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany