sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Anastazja, Wincenty

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

I Bieg „2 piętra z miłości do chorych”

Do udziału w biegu rodzinnym pod hasłem „2 piętra z miłości do chorych” zachęcają Fundacja „Mocni Miłością” i Klub Biegacza „Baster Team”. Impreza odbędzie się 16 czerwca na osiedlu Ogrody. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na budowę Domu św. Matki Teresy dla obłożnie chorych.

Bieg zaplanowano w godzinach 16:00 – 17:30, a jego celem – oprócz promocji zdrowego trybu życia - jest integracja różnych osób i środowisk wokół idei budowy Domu św. Matki Teresy dla obłożnie chorych i pozyskanie funduszy na tę inwestycję.

Trasa biegu przebiegać będzie od kościoła na ul. Szewskiej, w stronę ulicy Porzeczkowej i dalej w stronę wału przy Prośnie, następnie wzdłuż rzeki i ścieżką spacerową w stronę szpitala. Na końcu trasy nastąpi zwrot tą samą drogą do kościoła. Uczestnicy w ciągu półtorej godziny pokonają dowolną liczbę okrążeń (jedna pętla ma długość 1346m) – mogą biec, iść lub przejechać na wózku.

Bieg jest jedną z atrakcji Festynu Rodzinnego organizowanego przez Radę Osiedla Ogrody, parafię pw. Św. Matki Teresy z Kalkuty oraz Fundację Mocni Miłością. 

MIK, fot. pixabay.com

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz