sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Anastazja, Wincenty

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Kaliski bieg po zdrowie

Miasto Kalisz i Komenda Miejska Policji w Kaliszu zapraszają do udziału w „Kaliskim biegu po zdrowie”. Imprezie, której celem jest propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, towarzyszyć będzie hasło „Biegnij z nami nie z uzależnieniami”. Mile widziani wszyscy chętni, bez względu na wiek.

Mikołajkowa, piąta już edycja biegu odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia br. na terenie Parku Miejskiego. Zawodnicy wystartują na czterokilometrową trasę, wiodącą alejkami parkowymi, punktualnie o godz. 10:00. Linia startu usytuowana będzie w pobliżu Domku Chińskiego.

W biegu nie liczy się miejsce, jakie zajmie uczestnik, rywalizacja, ani czas w jakim pokona się wyznaczony dystans. Ideą biegu jest promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

MIK, fot. pixabay.com

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz