Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 19 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Konstancja, Konrad

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Wydarzenia

Koncertowe oświadczyny WIDEO

Jubileuszowy koncert Studia Piano Song w piątek w CKiS miał jedno w pewnym sensie niezaplanowane wydarzenie, a dokładniej rzecz ujmując niewpisane do estradowego scenariusza. Mniej więcej w połowie wieczoru na scenę wkroczył elegancki, młody mężczyzna z wielki bukietem kwiatów, by oświadczyć się jednej z wokalistek.

Ewelina Łuszczek, bo o niej mowa, właśnie zaśpiewała przebój „Nie zapomnij”. To dla niej zawsze niezwykle emocjonalny moment, bo ten sam utwór wykonywała na jubileuszowym koncercie Edyty Górniak w Łodzi. Została nań zaproszona przez swoją idolkę podczas ich wspólnego udziału w programie „The Voice of Poland”, w którym Edyta trenowała Ewelinę, a już podczas „przesłuchań w ciemno” powiedziała, że w jej głosie usłyszała siebie sprzed lat.

Ledwie zabrzmiały brawa, gdy na scenę wkroczył mężczyzna z wielkim bukietem róż. Ewelina nie zauważyła go w pierwszym momencie, dopiero obróciwszy się zobaczyła swego chłopaka. Wojciech Gaweł, bo tak nazywa się młodzieniec, przyklęknął przed oniemiałą wokalistką, otworzył pudełeczko z pierścionkiem i zapytał: „Czy zostaniesz moją żoną?”. Oświadczyny, pomimo początkowego zaskoczenia i ogromnego wzruszenia, zostały oczywiście przyjęte.

„Okazało się, że wszyscy wiedzieli, tylko nie ja. Byłam ogromnie zaskoczona, ale bardzo szczęśliwa. Myślę, że dotrze to do mnie dopiero w domu, kiedy emocje tych koncertów opadną” – powiedziała nam później Ewelina. „I się popłaczę na pewno, ale będę bardzo szczęśliwa”.

Ewelina i Wojtek są parą od kilku lat i od niedawna oboje mieszkają we Wrocławiu. On jest zawodowym strażakiem, ona – absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, która podjęła jednak dodatkowo studia farmaceutyczne, więc najprawdopodobniej jeszcze nie myślała o zamążpójściu. Dzielny strażak czekał jednak na odpowiedni moment, a w jego stosownej aranżacji z pewnością odrobinę (choć w tajemnicy) pomogli mu przyjaciele Eweliny ze Studia Piano Song.

RK, fot. Paweł Przybylski , wideo Magazyn Miejski

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany