sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 26 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Wanda, Michał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych: spotkanie informacyjne dla rodziców

W tym roku o przyjęcie do szkół średnich ubiegać się będzie podwójny rocznik: absolwenci klas gimnazjalnych oraz podstawówek. Zmieniły się także zasady rekrutacji, dlatego nie tylko uczniowie, ale także rodzice mają wiele pytań i wątpliwości związanych z naborem. Niezbędnych informacji postanowiła udzielić im dyrekcja III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

W najbliższy wtorek, 5 marca o godzinie 17.00 w szkolnej auli III LO odbędzie się spotkanie poświęcone naborowi do szkół średnich. Mogą uczestniczyć w nim wszyscy rodzice tegorocznych absolwentów gimnazjów i podstawówek - bez względu na to, jaką szkołę ponadgimnazjalną planują wybrać ich dzieci. - Spotkanie ma na celu zapoznanie rodziców z zasadami naboru obowiązującymi ogólnie w każdej szkole średniej" - mówi Zbigniew Miśkiewicz, wicedyrektor III LO w Kaliszu. - Docierają do nas liczne pytania, wątpliwości dotyczące czysto technicznych działań dotyczących naboru, terminów zgłaszania podjętych wyborów, składania dokumentów. Zapraszamy wszystkich rodziców, niezależnie od tego jaką szkołę pragną wybrać absolwenci. Zespół przygotowanych nauczycieli udzieli rodzicom wszelkich informacji, odpowie na nurtujące pytania.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

MIK, fot. arch.

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz