Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kleopatra, Kleofas

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Wydarzenia

Pomagamy Julce - dziewczynka po ciężkiej chorobie potrzebuje rehabilitacji

W najbliższą niedzielę ludzie o wielkich sercach spotykają się w Galerii Amber. Tam koncerty, konkursy i zabawy, a wszystko po to, by pomóc 12-letniej Julii Jaśkiewicz. U dziewczynki wykryto guza mózgu, operacja spowodowała powikłania i teraz dziewczynka wymaga rehabilitacji, która pozwoli jej na samodzielność. Każdy kto chce pomóc Julii powinien odwiedzić Galerię Amber między 13.00 a 18.00.

Julka ma 12 lat. W 2013 roku wykryto u niej guza mózgu. To straszna diagnoza dla każdego rodzica. Świat się zawalił, a małe marzenia legły w gruzach. Julka nie miała szczęścia i pomimo szybkiej operacji, wystąpiły powikłania, które uniemożliwiły jej normalne życie i egzystowanie jak zdrowa dziewczynka. Zbieramy pieniądze na rehabilitację dla niej, by mogła samodzielnie chodzić i funkcjonować w otaczającym ją świecie – informuje Mateusz Celer, organizator akcji, z której dochód w całości zostanie przekazany na leczenie dziewczynki. - Cel jest szczytny! Możemy pomóc Julce.
Organizatorzy zaplanowali liczne występy wokalno-artystyczne, pokazy sztuki walk i licytacje atrakcyjnych nagród – karnetów, biletów, kuponów ofiarowanych przez sponsorów. Koncert charytatywny dla Julii Jaśkiewicz odbędzie się przy wsparciu fundacji „Dzieciom Pomagaj”. Szczegóły można znaleźć na fb na stronie Koncert w Galerii Amber „Pomagamy Julce”.

AW, organizator

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany