Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Daria, Prosimir

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Top 900 x 200

Wydarzenia

Rewitalizacja szansą dla osób z niepełnosprawnością

Pod takim tytułem 26 kwietnia odbędzie się konferencja zorganizowana przez grupę „Wielkopolscy Liderzy Społeczni”. Wydarzenie skierowane jest do osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów, organizacji pozarządowych, komitetu rewitalizacji, instytucji zajmujących się niepełnosprawnymi oraz każdego obywatela zainteresowanego procesem rewitalizacji.

Celem konferencji jest poznanie potrzeb osób z niepełnosprawnością oraz ich edukacja w temacie rewitalizacji. W programie zaplanowano prelekcje i warsztaty dotyczące: barier architektonicznych, utrudnionego dostępu do instytucji publicznych, braku form edukacji dostosowanych do osób niepełnosprawnych oraz wolontariatu osób niepełnosprawnych.

Wielkopolscy Liderzy Społeczni to grupa 5 osób z Kalisza i Opatówka, która wzięła udział w projekcie pn. „Do startu!Gotowi?Start!”, realizowanym przez Fundację „NIWA Edukacji i Rozwoju”. Celem projektu było wyłonienie i edukacja 40 liderów w zakresie skutecznego działania w przestrzeni publicznej na terenie Wielkopolski.

Konferencja obędzie się 26 kwietnia o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Udział w niej jest bezpłatny.

MIK, fot. arch.

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany