sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Judyta, Karol

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Rodzinny dramat w Jarocinie. Mąż nie żyje, żona w szpitalu ZDJĘCIA

Policja i straż pożarna interweniowały dziś w Jarocinie na prośbę kobiety, która nie mogła dodzwonić się do rodziców. Po siłowym otwarciu drzwi do mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny i jego żonę w ciężkim stanie.

Do zdarzenia doszło na os. Kościuszki. Policję zaalarmowała córka małżonków, która nie mieszka w Jarocinie, a nie mogła skontaktować się z rodzicami. – Na miejscu ustalono, że w mieszkaniu znajdują się dwie osoby. Zadysponowano strażaków, którzy siłowo weszli do mieszkania – mówi st.asp Agnieszka Zaworska, oficer prasowy jarocińskiej policji. - Po wejściu do mieszkania ujawniono zwłoki 66-letniego mężczyzny oraz znaleziono kobietę, która potrzebowała pilnie pomocy medycznej.  Poszkodowaną przetransportowano do szpitala.

Policja stwierdziła, że nie doszło do przestępstwa i nie prowadzi czynności w tej sprawie. Wiadomo też, że nie chodzi o tlenek węgla. Powodem tragedii mogły być sprawy medyczne. O szczegółach służby nie chcą się wypowiadać.

MIK, fot. Jarocin112

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz