Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 maj 2018 Godzina:
imieniny: Wisława, Emil

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top 3

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Roma... nie tylko Paniom ZDJĘCIA

Kaliska Restauracja Roma przy ul. Chopina 9, z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, swoich przyjaciół, kontrahentów i partnerów w biznesie zaprosiła na wyjątkowy weekend. Atrakcyjnie było nie tylko dla pań - pięciodaniowe menu, włoskie wina MASI, w połączeniu z prezentacją znanych marek samochodów i... gość specjalny. Z recitalem wystąpiła Michelle J. Bradshaw.

Wszystko w przepięknej iluminacji i niepowtarzalnym muzycznie klimacie, który zapewniła obdarzona wyjątkową barwą Michelle J. Bradshaw, wokalistka wykonująca standardy muzyki rozrywkowej. W Romie dała swój recital nie po raz pierwszy; nad Prosną była ostatnio w listopadzie i została bardzo ciepło przyjęta. - To skłoniło nas do wybrania właśnie tej artystki - powiedziała w rozmowie z portalem faktykaliskie.pl menedżerka restauracji Jolanta Krzyżan. - Tymi dwoma wspaniałymi wieczorami chcieliśmy podziękować wszystkim Państwu współpracującym z nami, z którymi łączą nas przecież nie tylko interesy. Roma jest miejscem dla każdego i o tym pamiętamy konsekwentnie od 20 lat. Kiedy rozpoczynaliśmy naszą restauracyjną i hotelową przygodę, wielu odradzało nam to miejsce w Kaliszu - pewnie ze względu na otoczenie. A dla nas od początku było ono dużym wyzwaniem, które zechcieliśmy podjąć i dzięki czemu tak naprawdę miasto zyskało.

Dziś, po dwudziestu latach działalności, na oczach kaliszan to miejsce przeobraża się jeszcze bardziej. Po nieczynnej Fabryce Fortepianów i Pianin mogło przecież nie być już śladu. Tymczasem ten ważny na mapie architektonicznej Kalisza obiekt zyskuje nowe życie, a powstający tu kompleks przyjmujemy jako dobre sąsiedztwo, widząc w tym szansę na rozwój Romy, podkreśla Jolanta Krzyżan. - Wszystkie zmiany wiążą się z otwartością na nie - to szansa spojrzenia nową perspektywą na to, co się akurat sprawdziło i przez te wszystkie lata dowiodło, że Restauracja Roma - dobra, kaliska marka na rynku restauracyjnym - jest tak naprawdę dla każdego. Wcale nie jesteśmy niszowi, drodzy, czy zamknięci w swoim kręgu. Myślę, że te dwie dekady naszej działalności nie tylko wieńczą pewien rozdział w branży, ale, przede wszystkim, wpisują się w koloryt kaliskiego Śródmieścia. A kiedy jedne lecia się kończą, następne otwierają. I to wszystko nie miałoby sensu, gdyby nie nasi Goście; cieszę się, że ta współpraca to dobre relacje i korzyści dla wszystkich.

Jolanta Krzyżan, menedżerka restauracji, dziękuje za piękne, dwa wieczory i zaprasza wszystkich ceniących sobie spokój i pragnących uchwycić magiczne chwile. Okazją do tego nie musi być jedynie kolacja…

O wyjątkowość podwójnego wieczoru - piękną iluminacją i szczególnym na tę okazję, restauracyjnym anturażem zadbali organizatorzy Dnia Kobiet w Romie.

A te magiczne chwile uwieczniła nasza fotorelacja.

Witold Torbiarczyk, fot. autor, Restauracja Roma

poziomy 1

Slaider podstrony

poziomy 2

Kategorie P

3R

4R

poziomy 3

Kalendarz P

Maj 2018

30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
  • Na dziś nie ma jeszcze wpisanych żadnych wydarzeń. Sprawdź kolejne terminy, a jeśli dziś dzieje się coś interesującego, napisz o tym do nas na:

Poziomy 4

Ogloszenia Podstrony

Passat B5 LED ESP grzane fotele klima

08.05.18
Samochód użytkuję 10 lat, jestem jego drugim właścicielem, a pierwszym w Polsce, wszystko robione...

Ochrona Zarządu/Skup Zadłużonych Spółek oraz JDG KAS/JPK

09.05.18
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia...

Działki budowlane

07.05.18
Na sprzedaż działki budowlane na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Zbiersk Cukrownia....
Polecane

KIEROWCA C+E - Transport Ciężarowy Józef Wypchło

11.10.16
Firma Transport Ciężarowy HiU Józef Wypchło zatrudni kierowców w transporcie międzynarodowym...
Dodaj ogłoszenie

poziomy 5

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany