Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 19 sierpień 2017 Godzina:
imieniny: Emilia, Julian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top Baner P

Wydarzenia

Szczęśliwa mama to szczęśliwy dom. Czterotygodniowe wyzwanie dla mam

Cztery tygodnie i cztery tematy wyzwania przygotowane specjalnie dla mam. Stowarzyszenie BuggyGym rusza z kampanią „Mama na maksa”, która ma zachęcić zajęte domem i rodziną panie do zadbania o siebie i odświeżenie relacji partnerskich oraz towarzyskich. Przez cały miesiąc w Internecie będzie można znaleźć porady związane z kolejnymi tematami realizowanymi w ramach akcji. Mamy, które się przyłączą i utrwalą na zdjęciach i filmie efekty czterotygodniowej pracy będą mogły wygrać cenne nagrody. A całą akcję zakończy sportowy piknik rodzinny.

„Mama na maksa” to pomysł dwóch pań Szarki Soleckiej i kaliszanki Aleksandry Kamiennik. Obie mają trójkę pociech i często powtarzają słowa piosenki Natalii Niemien „Jestem mamą to moja kariera”, ale przy okazji dodają, że realizując się w domu, nie można zapominać o sobie, bo szczęśliwa mama to szczęśliwa rodzina. Dlatego proponują czterotygodniową kampanię, w czasie której na stronie stowarzyszenia będą zamieszczać artykuły i filmy poświęcone zagadnieniom, które mamy powinny zainteresować i zmotywować do zadbania o siebie. - Pierwszy tydzień to silna super sylwetka, drugi tydzień to są silne relacje żeby nie zapominać o mężu i randkach z im czy przyjaciółkami, żeby wyjść na kawę i pogaduchy, trzeci tydzień to jest SPA i pielęgnacja żeby zrobić coś nieszablonowego i ostatni tydzień to jest sztuka i rozrywka. To odświeży mamy i pozwoli spojrzeć na dom i rodzinę z nowej perspektywy – wyjaśnia Aleksandra Kamiennik, rzecznik prasowy Stowarzyszenie BuggyGym.

Zadaniem mam będzie też uwiecznić realizację zadań z poszczególnych tygodni na zdjęciach i filmach, a te przesłać do organizatorów akcji. Spośród wszystkich zostanie wylosowana przyczepka rowerowa. A w maju, na podsumowanie „Mamy na Maksa” wielki rodzinny piknik na sportowo, którego atrakcją będzie „Wyścig wózków w chodzie”.

AW, zdjęcie organizator

xnews DUZE

Najnowsze ankiety

Czy jesteś zadowolony z liczby, skali i terminów oddania inwestycji w Kaliszu

Głosuj Zobacz wyniki

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany