sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 28 styczeń 2021 Godzina:
imieniny: Judyta, Karol

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Trwają poszukiwania zaginionego 30-latka ZDJĘCIA

Kolejny dzień policjanci, strażacy i wolontariusze poszukują zaginionego Ariela Skowronka. Mieszka-niec Jarocina wyszedł z domu 11 stycznia i od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

We wtorkowe popołudnie ratownicy poszukiwali mężczyzny w okolicach Jarocina. W działaniach brali też udział wolontariusze z Grupy Szukamy i Ratujemy. - W terenie działa blisko 30 osób - ratowników SiR, policjantów, ochotników. W akcji użyte jest Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań wraz z Mobilnym Zestawem Poszukiwawczo Ratowniczym – informowali wczoraj wieczorem.

Niestety, działania służb nie przyniosły rezultatów. Dziś zostaną wznowione.

Ariel Skowronek wyszedł z domu pomiędzy godziną 18.00 a 19.00 w poniedziałek 11 stycznia i od tej pory nie ma z nim kontaktu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarocinie pod numerem telefonu 47 77 55200, z inną najbliższa jednostką policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Rysopis zaginionego: około 180 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy bardzo krótkie – blond.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czerwoną kurtkę z kapturem (na kapturze oraz na części kurtki na plecach biały pas z napisem PIT BULL), spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe w kolorze czarnym. Mężczyzna miał zimową czapkę w kolorze jasno szarym oraz czerwone rękawiczki.

Numer alarmowy Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej Szukamy i Ratujemy 731 112 113.

MIK, fot. SiR, KPP Jarocin

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz