Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 wrzesień 2017 Godzina:
imieniny: Kleopatra, Kleofas

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Yjusk

Top Baner P

Top 900 x 200

Wydarzenia

Zbiórka charytatywna w teatrze

Na zabawki, ubrania czy książki liczą organizatorzy zbiórki charytatywnej, która odbędzie się 22 lipca w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. Dary od mieszkańców trafią do cudzoziemców przebywających w ośrodku „Orchidea” pod Łodzią.

Projekt przebiega pod hasłem „Poznaj Nowaka”, a realizuje go grupa o tej samej nazwie. - NOWAK - osoba nowa w Polsce, ale taka sama jak my, Polacy. "Poznaj Nowaka" ma na celu pomoc mieszkańcom ośrodków dla cudzoziemców, ale także zapoznanie społeczeństwa ze światem uchodźców w Polsce” – piszą o sobie organizatorzy.

Podczas akcji w kaliskim teatrze liczą na dary, które miałyby polepszyć życie rodzin mieszkających w ośrodku dla cudzoziemców w Grotnikach pod Łodzią: zabawki, ubrania czy książki. W trakcie zbiórki przewidziano projekcję autorskiego nagrania zaznajamiającego z codziennością na terenie ośrodka i jego mieszkańcami, a także drobny poczęstunek.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na fejsbukowym profilu "Poznaj Nowaka". Zbiórka odbędzie się 22 lipca w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, w godz. od 9.00 do 20.00.

MIK, fot. org.

Najnowsze ankiety

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Banner srodek P

Kategorie -zakładki

3 kolumny P

R 5 P

Redakcja portalu

www.faktykaliskie.pl
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 785 204 665
e-mail:

Redaktor portalu
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Magazyn Miejski
ul. Wrocławska 53-57, Kalisz
tel. 62 598 47 81
e-mail:

Kierownik redakcji
Marcin Spętany