sas_idmnet.cmd.push(function() {sas_idmnet.placementsList(['top_1','side_1','sky_left','side_bottom','bottom_0','bottom_1','prg_inside_top','prg_inside_middle','m_bottom_1','m_inside_top','m_top_1','inside_1','inside_2','m_inside_1','m_inside_2','inside_1_wide','inside_2_article','m_inside_2_article','m_inside_3_article','m_inside_4_article','inside_3_article','inside_4_article','inside_5_article','side_2','side_3']);});

Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 25 styczeń 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

Ciężarówka potrąciła 7-letnią rowerzystkę. Dziewczynka nie żyje

Tragedia w Raczycach pod Odolanowem w powiecie ostrowskim. W piątek rano ciężarówka potrąciła dziewczynkę jadącą rowerem. 7-latka zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 8.00 w piątek, 4 października. - Na ul. Leśnej doszło do zderzenia 7-letniej rowerzystki i samochodu ciężarowego. Niestety dziewczynka zginęła na miejscu – mówi Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. – Kierowca ciężarówki został przebadany pod kątem trzeźwości. Był trzeźwy, ale od mężczyzny pobrana zostanie krew do badań.

Z zeznań świadków wynika, że dziewczynka jechała rowerem po chodniku, dlatego nie wiadomo, w jakich okolicznościach została potrącona przez jadącą ulicą ciężarówkę. Policja będzie ustalać, czy dziecko zjechało nagle na jezdnię czy być może ciężarówka wjechała na chodnik.

Przyczyny tragedii badane są pod nadzorem prokuratora.

MIK, AW, fot. KPP Ostrów Wlkp.

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz